آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی جهت خرید پیچگوشتی مناسب

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام خدمت همکاران گرامی میخواستم پیچگوشتی ستاره ای تهیه کنم مخصوصا پخشهای داشبورد جدید که همه ستاره ای هست به نظرم تکی خریدن هم گران تمام میشه هم تنوع کمتره از این پک ها فکر کنم خوب باشه ولی دومدل خریدم با یکبار کار کردن خراب میشن دوستان اگر مدلی که نتیجه گرفتن و راضی هستن معرفی کنن باتشکر.

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سلام خدمت همکاران گرامی میخواستم پیچگوشتی ستاره ای تهیه کنم مخصوصا پخشهای داشبورد جدید که همه ستاره ای هست به نظرم تکی خریدن هم گران تمام میشه هم تنوع کمتره از این پک ها فکر کنم خوب باشه ولی دومدل خریدم با یکبار کار کردن خراب میشن دوستان اگر مدلی که نتیجه گرفتن و راضی هستن معرفی کنن باتشکر.
درود،
اگر منظورتون مدل های ست دار و جعبه دار ارزون قیمت هست که باید بگم جنسشون از سیم مفتول هست که ممکنه حتی با فشار زیاد ناخن هم دچار آسیب بشن!
حدود ۸ سال قبل پیچ گوشتی ستاره ای بدون مارک خریدم که برخلاف انتظار بسیار کیفیت عالی داشت و تا حالا دچار مشکل نشدن هر چند که استفاده نابجا هم از اونها داشتم!
در صورت امکان تصویرشو پیوست میکنم.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
درود،
اگر منظورتون مدل های ست دار و جعبه دار ارزون قیمت هست که باید بگم جنسشون از سیم مفتول هست که ممکنه حتی با فشار زیاد ناخن هم دچار آسیب بشن!
حدود ۸ سال قبل پیچ گوشتی ستاره ای بدون مارک خریدم که برخلاف انتظار بسیار کیفیت عالی داشت و تا حالا دچار مشکل نشدن هر چند که استفاده نابجا هم از اونها داشتم!
در صورت امکان تصویرشو پیوست میکنم.
سلام ۸سال قبل که همه چی ارزونتر و با کیفیت تر بود و فکر نمیکنم الان بشه پیدا کرد. منظورم دوستان اگر اینترنتی یا از فروشگاه خاصی خرید داشتند و راضی بودند معرفی کنند با تشکر.

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
سلام ۸سال قبل که همه چی ارزونتر و با کیفیت تر بود و فکر نمیکنم الان بشه پیدا کرد. منظورم دوستان اگر اینترنتی یا از فروشگاه خاصی خرید داشتند و راضی بودند معرفی کنند با تشکر.
من چند ساله هنس تایوان خریدم و عالیه.یدونه t10,t20‌و t 30 کفایت میکنه.

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
797
درود. ست هشت تایی آچار تورکس (ستاره ای) شرکت تاپ تول تایوان با کد GAAW0801 رو پیشنهاد می کنم. از سایز T5 تا T20 رو داره. البته تو بازار حدود نهصد تومن به بالا قیمتشه که واقعا زیاده.

ست برند ویها آلمان Wiha softfinish 325 یا 362 شش، هفت تایی هم اگر گیر بیارید خوبه ولی گرانتره.

ست های چند تایی کمتر از صد هزار تومان هم هست که متاسفانه همانطور که خودتون توضیح دادین، کیفیت و دوام ندارند ولی برای استفاده محدود کار راه اندازند.

پیوست‌ها

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام از زمان ایجاد این پست یکم گذشته گفتم بی نتیجه نمونه خلاصه یک پک کامل گرفتم که تصویر ازش میزارم . مزیتش اینه که تنوع خیلی زیادی داره قیمتش هم مناسب هست بدیش اینه که برای پیچهای مختلف باید دائم سری تعویض بشه ولی درکل راضی کنتدست با تشکر.
۲۰۲۳۱۲۲۵_۱۹۲۵۲۷.jpg
۲۰۲۳۱۲۲۵_۱۹۲۶۱۷.jpg

بالا