آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنماي سرويس مايکروفر های متفرقه | Service Manual for Microwave

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR
ELECTROLUX GLMV169GSB GLMV169GBB GLMV169GQB PLMVZ169GCB MICROWAVE OVEN Service Manual

ELECTROLUX

GLMV169GSB
GLMV169GBB
GLMV169GQB
PLMVZ169GCB

MICROWAVE OVEN Service Manual

پیوست‌ها

Eengineer

کاربر
2012-04-28
15
32
روی ابرها
پاسخ : راهنماي سرويس مايکروفر | Service Manual for Microwave

سلام به همه دوستان و اساتید. آقا ماکروویو ما از کار افتاد روشن نمی شد. باز کردم دیدم یک فیوز خفن داره هر چی تو بازار گشتم نبود فیوزش. فیوزش رو از کجا میشه تهیه کرد؟ آیا ممکن هست جای دیگش هم خراب شده باشه؟

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
پاسخ : راهنماي سرويس مايکروفر | Service Manual for Microwave

سلام به همه دوستان و اساتید. آقا ماکروویو ما از کار افتاد روشن نمی شد. باز کردم دیدم یک فیوز خفن داره هر چی تو بازار گشتم نبود فیوزش. فیوزش رو از کجا میشه تهیه کرد؟ آیا ممکن هست جای دیگش هم خراب شده باشه؟

به نام خدا
همکار گرامی یعنی حقیقتا شما نمیدونید توی چه پستی دارین در خواست تعمیرات میدین دوست عزیز توی پست سرویس منوال که در خواست تعمیرات نمیدهند لطفا درخواست خود را در پست تعمیرات مطرح نمایید /
در ضمن این چه مدل سوال کردن میباشد ما مگر علم غیب داریم اول مدل و مشخصات دستگاه خود و عیب را اعلام و بعد کار هایی که انجام دادید را بفرمایید تا بررسی گردد
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
با سلام همکار گرامی سرویس منوال بوتان مدل M245 نیاز دارم اگر امکان دارد محبت کنید ممنون میشم یکی قبله من باز کرده نتونسته سیم کشی قسمت مگنترون رو هم بهم ریخته سپاس گزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال
بالا