آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: رام و درایور تبلت وطنی IMET D8000

BEHROOZJAN

کاربر vip
کاربر
2014-08-06
232
628
با سلام
دوستان گویا هیچ چیز از این تبلت وجود نداره درحال حاضر روی آرم اندروید گیرکرده و بالا نمیاد ضمنا به ریکاوری مد هم از طریق نگه داشتن کلیدهای ترکیبی نمیره و دوستان قبلا لطف کردن و فرمودن بایه نرم افزار شبیه SRS ROOT میشه بهرحال نیاز مبرم به فایل فلش و درایورش توی ویندوز دارم .تا یادم نرفته بگم شنیدم که یه اسم دیگه تو مایه TSINTECH داره
ممنون بیزحمت حمایت کنید

آخرین ویرایش:

BEHROOZJAN

کاربر vip
کاربر
2014-08-06
232
628
بله دیگه
ما هر موقع سوال پرسیدیم انگار سوال گزینش تو سازمان ناسا رو پرسیدیم حتی یکی ابراز همدردی هم نمیکنه
دوست گرامی که جدیدا این پست رو می خونی حتی اگه پست قدیمی شد و شما راهکار مناسبی داشتی جواب بده خدا خیرت بده

آخرین ویرایش:

BEHROOZJAN

کاربر vip
کاربر
2014-08-06
232
628
رام و درایور هم با زحمت فراوان از یک سایت عجیب و غریب گیر آوردم
حالا مشکل اینه که گوشی اصلا با لا نمیاد که من وارد تنظیمات بشم ضمنا با هیچ کلید ترکیبی وارد ریکاوری مد نمیشه دکمه ریست هم در هیچ جاش تعبیه نشده من چطوری این تبلت به اصطلاح dead رو فلش کنم:frown:ممنونم اساتید حوزه تبلت

آخرین ویرایش:

hooshrayaneh

کاربر
2011-08-30
50
113
سلام دوست گرامی
من هم با این مشکل مواجه هستیم ولی دوستان کم لطفی می کنند و اطاعات نمی دهند

BEHROOZJAN

کاربر vip
کاربر
2014-08-06
232
628
دوست گرامی بعد از کلی جستجو توی سایت های ایرانی در یک فروم ایرانی عنوان شده بود که نام دستگاه SINTECH هست و باز با کلی جستجو در سایتهای خارجی و چینی تونستم رام و لودر رو دانلود کنم اما واقعیتش رام دانلود شده گویا با لودر خوب ارتباط برقرار نمی کرد و من نتونستم رام بزنم
ضمن اینکه USB DIBUGING دستگاه من در زمان سلامت غیرفعال بود.
خلاصه آخر سر دستگاه رو بردم نمایندگی آیمت توی ولیعصر و اونجا با 10هزار تومن برام رام زد بی دردسر
موفق باشی

بالا