آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست راهنمايي از متخصصين برق والكترونيك

wooer

کاربر
2010-09-09
2
3
سلام نقشه تلویزیون telefunken مدل mf210 رو میخواستم
ممنون میشم زود جواب منو بدین

wooer

کاربر
2010-09-09
2
3
خواهش میکنم زودتر جواب بدید خیلی مهمه
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,555
سلام نقشه تلویزیون telefunken مدل mf210 رو میخواستم
ممنون میشم زود جواب منو بدین
سلام :
دوست عزيز در لينك زير نقشه درخواستي موجود هست بايد عضو رسمي سايت باشيد تا از امكانات فوق در سايت بتونيد استفاده كنيد :
http://www.irantk.ir/forumdisplay.php?f=31
در ضمن عرض چند دقيقه ايجاد دو پست تكراري موجب اعمال قانون ميباشد لطفا مراعات كنيد .
براي راهنمايي در ثبت نام كامل و عضويت در سايت :
http://www.irantk.ir/forumdisplay.php?f=2
كليك كنيد .
موفق باشيد .

شيوه

کاربر
2010-10-28
3
3
درخواست مدار نمايشگر توزين +تعميرات آن

در مورد تعميرات نمايشگر توزين (باسكول) آموزش مي دهيد/مدار+تشريح

آخرین ویرایش:

سحرسحر

کاربر
2011-03-07
7
4
سلام من نیاز به مداری دارم که بتواند جریان ولتاژ 230ولت 50 هرتز را که حدود 9میلی آمپر است را توسط منبع خروجی دی سی 12 ولت به 3 آمپر برسانم . لطفا مدارش را برام طراحی کنید چون نیاز زیادی دارم و همچنین عجله با تشکر. در ضمن باتری 12 ولت ،باتری ماشین است.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,555
سلام من نیاز به مداری دارم که بتواند جریان ولتاژ 230ولت 50 هرتز را که حدود 9میلی آمپر است را توسط منبع خروجی دی سی 12 ولت به 3 آمپر برسانم . لطفا مدارش را برام طراحی کنید چون نیاز زیادی دارم و همچنین عجله با تشکر. در ضمن باتری 12 ولت ،باتری ماشین است.
سلام :
من كه متوجه نشدم از دوستان و كاربران هر كي متوجه درخواست و منظور اين دوستمون شدند اظهار نظر و يا راهنمايي كنند .
با تشكر .

راستگار

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,289
11,197
با سلام و کسب اجازه از مهندس رجبی ارجمند دوست من حاصلضرب جریان در ولتاژ توان ورودی مدار درخواستی شما خیلی کمتر از توان خروجیست و چنین مداری عملی نیست . با تشکر

سحرسحر

کاربر
2011-03-07
7
4
اگر آن را دی سی کنم چطور، نمیشود توسط ترانزیستور قدرت جریان آن را افزایش و سوییچینگ کنم، من برای اینورتر نیاز دارم ، زیرا ترانس آن گران قیمت میشود، من در بازار این مداری که میگویم دیده ام ولی روی آن چسب ریخته بود. با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,555
اگر آن را دی سی کنم چطور، نمیشود توسط ترانزیستور قدرت جریان آن را افزایش و سوییچینگ کنم، من برای اینورتر نیاز دارم ، زیرا ترانس آن گران قیمت میشود، من در بازار این مداری که میگویم دیده ام ولی روی آن چسب ریخته بود. با تشکر
با سلام :
و با تشكر از استاد گرامي راستگار كه ابراز نظر مثبتي ارايه فرمودند :
و اما دوست عزيز { سحر سحر } :
از متن سوالات و در خواست هاي شما چنين استنباط مي شود كه شما با يك نگاه ساده در مدارات از خودتون انتظار بيش از حد داريد ساخت مدارات اينورتر سويچينگ لازمه تبحر و تخصص هاي ويژه اي دارد كه اگر مراعات نشود حتما موجب خسارات و احتمالا دلسردي را بدنبال خواهد داشت توصيه ميشود ابتدا در مورد عملكرد مدارات مطالعه بيشتري را شروع كرده تا مهارت لازمه را بدست اوريد قطعا بنده و ساير دوستان در جهت پيشرفت كاري و تجربه اين مهارتها در خدمت خواهيم بود .
موفق باشيد .

بالا