آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک در انتخاب دستگاه هیتر مناسب

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
:102:
سلام دوستان
من یه پیش نهاد دارم ببینید خوب هست یا نه
با توجه به این که هویه های هوای گرمی که ما میخریم واستفاده میکنیم .هم گران هستند و هم این که چیز جالبی تو بازار نیست وهم این که دم به دقه مشکلی براشون پیدا میشه و باید بدم تعمیرش کنن .
امدم وفکر کردم که یه سیستم جالب و پیشرفته خودمون طراحی کنیم که از همه نظر عالی باشه وهم این که طراحی خودمون بوده و هر وقت مشکلی براش پیش امد سریعا رفعش میکنیم وهم این که زیاد پول بابتش نمیدیم وهم این که ساخت وطن میشه وبا غرو وافتخار سرمونو بالا میگیریم تا این دستگاه های چینی را دیگه تو کشورمون راه ندن و کسی نخره و بنام سایت ایران تک میکنیم و دست کشور مزخرف چین را از کشورمون کوتاه میکنیم
نظرتون هر چی باشه محترم و سازندست
:jump::jump::jump::jump:
سلام . پیشنهاد خوبی هست . فکر کنم بصرفه باشه در هر صورت از نظر برنامه نویسی و طراحی مدارش من کاملا واردم به این قضیه مضافن براین که میتونیم یه هویه کاملا دیجیتالی به قول شما طراحی کنیم
و برای بچه های انجمن و سایت ایران تک هر کدوم که خواستن ونیاز داشتن ارزون توم بشه به انضمام این که هر وقت هم براشون مشکلی درست شد بیان همین جا عنوان کنن تا به سرعت وبدون هزینه رفع بشه
من که میگم ایده جالبی بود افرین .............

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
:jump::jump::jump::jump:
سلام . پیشنهاد خوبی هست . فکر کنم بصرفه باشه در هر صورت از نظر برنامه نویسی و طراحی مدارش من کاملا واردم به این قضیه مضافن براین که میتونیم یه هویه کاملا دیجیتالی به قول شما طراحی کنیم
و برای بچه های انجمن و سایت ایران تک هر کدوم که خواستن ونیاز داشتن ارزون توم بشه به انضمام این که هر وقت هم براشون مشکلی درست شد بیان همین جا عنوان کنن تا به سرعت وبدون هزینه رفع بشه
من که میگم ایده جالبی بود افرین .............

سلام جناب cinapa
فکر کنم که اساتید هم موافق باشن میشه بفرمایید که حالا پیشنهادی دارین برای انجامش .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام جناب cinapa
فکر کنم که اساتید هم موافق باشن میشه بفرمایید که حالا پیشنهادی دارین برای انجامش .
:beach:
سلام خوب . نمیدونم ولی اگه خواستین مدار وبرنامشو طراحی و اماده کنم . ولی کار زیاد میبره .

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
:beach:
سلام خوب . نمیدونم ولی اگه خواستین مدار وبرنامشو طراحی و اماده کنم . ولی کار زیاد میبره .
کار که بالاخره به اندازش میبره . شما استارتا بزن من هم هستم خیلی دوست دارم که یه هوای گرم وطنی داشته باشم . گرچه تا الان من فقط یکی خریدم که اونم از بس باش کار کردم سوخت دوبار بردمش تعمیرات دادم به این تعمیرات تخصصی موبال ها . اونا تعمیرش کردن ولی باز سوخت اخرش فعلا گذاشتم کنار . بایه هویه قلمی کار میکنم ولی تو شرکت از اینا دوتا داریم .

hadi_b

کاربر
2013-01-18
19
59
سلام داداش هیتر رو کارخونه میسازه فک نکنم بشه دستی درست کرد البته نظر شما درسته ولی اینجا امکاناتی به اون صورت نیست

با سلام خدمت اساتید و هم استانی عزیزم
دوستان زیاد تو کار تعمیر هیتر هستم
در کل سیستم ساده ای داره و به راحتی میشه ساختش
این دستگاه متشکل از یه المنت هستش که یه سنسور دما هم بهش وصله
با یه دیمر دیجیتال ولتاژ به المنت وارد میشه بعد داغ شدن تغییر دما رو سنسور متوجه میشه و وقتی دما به مبنایی که قبلا تعیین کردیم رسید ولتاژ المنت قطع میشه
این کارو هم با میکرو میشه ساخت هم با OP AMPکه معمولا هیتر های چینی با OP AMPهستش

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام :blow:
خوب باشه . من ابتدا مدارشا طراحی میکنم و اونوقت اگه چیزی نیاز داره و یا کم وکاستی توش دیدین و اگه چیز بیشتری یا امکانت اضافه میخواین بکنم . بگین . در هر صورت میرم برای طراحیش . البته میگم چون زیاد سرم شلوغه و مشغول کار هستم ممکنه که طول بکشه .

بریم یاعلی

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
سلام من امروز رفتم یه دونه هیتر مدل Gordak 952 خریدم . البته به قیمت 260 هزار تومان . فکر کنم تهران ارزونتر باشه . البته این مدل هم سوپر داره و هم غیر سوپر . دیجیتالی و آنالوگش هم هست .

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام نمیدونم این سوالو کجا بپرسم
من یک هیتر quick 702d دست دوم میخوام بخرم مال یک بنده خدایه حالا میخواستم بدونم هیتر اصلیش ساخت کدوم کشوره و اصلی و تقلبی فرقشون رو چطوری میشه پی برد؟ راستی با quick 700 معروف چه فرقی میکنه و گرونتر از اونه یا ارزونتره؟ با تشکر :)

reza05

کاربر
2014-05-24
65
131
سلام
من میخوام یه هیتر بخرم
خیلی جستجو کردم
بین گورداک 952 و یاکسون 952 موندم کدوم رو بگیرم
دوستان ممنون میشم نظر بدید

بالا