آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدارمقایسه کننده دوسیگنال آنالوگ

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلامی گرم مهندس عزیز
بله دیدم به وقتش جوابتون را میدم . تو این جا هم من وارد هستم ولی در این مورد که با این دستور کار کرده باشم نه . بی زحمت خودتون برنامش را برام بنویسین من همکاری میکنم
بازم ممنون
:83000000::86000000:
سلام
این دستور هست که باید به برنامه اصلی اضافه کنی نگاه کن وتا توضیح کلی بهت بدم

$include "100.bas"

--------------------------------------------
خوب مثلا یه برنامه نوشتی این طوری که مثلا یه کاری یا چیزی روی ال سی دی نشون میده این مثال هست
$regfile = "M8def.DAt"
$crystal = 3579545
Config Lcd = 16 * 2
Config Lcdpin = Pin , Db4 = Portc.2 , Db5 = Portc.3 , Db6 = Portc.4 , _
Db7 = Portc.5 , Rs = Portc.0 , E = Portc.1
$include "100.bas"
Config Pind.2 = Input
Do
If Pind.2 = 0 Then Goto A
Locate 1 , 1
Lcd "aaaa"
Loop
End

خوب $include "100.bas" .دستور یعنی این که یه برنامه ما جایی دیگه داریم که برنامه اصلی هست وکلی دستور را اجرا میکنه که اسم اون برنامه هست 100 . و تا میکرو میاد این دستور را میخونه یه پرشی میکنه به برنامه 100 واوقت اون کامل اجرا میکنه تا این که ما بهش بگیم البته تو برنامه 100 که برگرده به این برنامه و انوقته که این برنامه را که به طرف میدی اصلا سر درنمیاره که چی شد .
حالا فهمیدی یا نه ؟؟؟؟؟

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
دوست عزیز مدل دقیق دمپر و تایپش رو بده تا ببینم چی هستش من هر چی گشتم sithchec چیزی پیدا نکردم؟ در کل اگر خواستید من و دوستم میتونیم بردی که مد نظر دارید طراحی کنیم ما این برد در یکی از کارخانجات سیمان پیاده کردیم و الان نزدیم به یک ساله که داره کار میکنه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

m.kamalifard

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-03
51
81
موتور دمپر تجهیزیه که دریچه کانال(مثلادریچه کانال کولر)روبازوبسته می کنه واسه همین باید 0تا90یا 120درجه بتونه دریچه روبازیابسته کنه.درضمن این طرحی که گفتم از خودمه وتوهیچ موتوردمپری من اونوندیدم .فرصت کنم یه شماتیک از این طرح می کشم واستون میزارم.

• Like

m.kamalifard

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-03
51
81
عذرخواهی میکنم خدمت دوست عزیزم;
مدل موتوردمپرschischecنوشته میشه .سایت اونم schischec.com

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
دوست عزیز تایپ دمپر چی هست؟ اسم و تایپ دقیقش بگو؟ ( مثلا": AUMA-S214 ) ...

• Like

m.kamalifard

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-03
51
81
تایپ اون exmax-sهست .البته تایپ اون هیچ کمکی به من وشمانمیکنه چون قسمت الکترونیکی اون کاملا غیرقابل نفوذ ساخته شده وتنها چیزی که تودست ماست قسمت مکانیکی اونه که باید یه مدارواسش طراحی کنیم

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
:83000000::86000000:
سلام
این دستور هست که باید به برنامه اصلی اضافه کنی نگاه کن وتا توضیح کلی بهت بدم

$include "100.bas"

--------------------------------------------
خوب مثلا یه برنامه نوشتی این طوری که مثلا یه کاری یا چیزی روی ال سی دی نشون میده این مثال هست
$regfile = "M8def.DAt"
$crystal = 3579545
Config Lcd = 16 * 2
Config Lcdpin = Pin , Db4 = Portc.2 , Db5 = Portc.3 , Db6 = Portc.4 , _
Db7 = Portc.5 , Rs = Portc.0 , E = Portc.1
$include "100.bas"
Config Pind.2 = Input
Do
If Pind.2 = 0 Then Goto A
Locate 1 , 1
Lcd "aaaa"
Loop
End

خوب $include "100.bas" .دستور یعنی این که یه برنامه ما جایی دیگه داریم که برنامه اصلی هست وکلی دستور را اجرا میکنه که اسم اون برنامه هست 100 . و تا میکرو میاد این دستور را میخونه یه پرشی میکنه به برنامه 100 واوقت اون کامل اجرا میکنه تا این که ما بهش بگیم البته تو برنامه 100 که برگرده به این برنامه و انوقته که این برنامه را که به طرف میدی اصلا سر درنمیاره که چی شد .
حالا فهمیدی یا نه ؟؟؟؟؟

سلام مهندس
دستت درد نکنه .پس من اگه خواستم برنامهاصلی را بنویسم باید یه برنامه بنویسم کامل و اسم اونو بزارم مثلا 100 و بعد اونو جدا کامپایلش کنم و با این برنامه را بنویسم و باز اینم جدا کامپایلش کنم و این برنامه رو بریزم تو میکرو درست گفتم اگه جایش اشتباه کردم بگین تا رفع کنم

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
خوب حالا نوشته با اسپرینگ و بدون اسپرینگ؟ اینا یعنی چی؟ مدل شما کدامیک از اینا هستش؟EXMAX-5-10-S یا می خوام بدونم کدامش هست؟//

• Like

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام مهندس
دستت درد نکنه .پس من اگه خواستم برنامهاصلی را بنویسم باید یه برنامه بنویسم کامل و اسم اونو بزارم مثلا 100 و بعد اونو جدا کامپایلش کنم و با این برنامه را بنویسم و باز اینم جدا کامپایلش کنم و این برنامه رو بریزم تو میکرو درست گفتم اگه جایش اشتباه کردم بگین تا رفع کنم
""32666_21""""32666_21"":violent-smiley-093:
ای ول تو که خودت یه پا مهندسی که :
خوب شد مونده بودم که چه طوری بهت حالی کنم که باید چه کار کنی فقط هر جا خواستی از برنامه اصلی استفاده بشه باید اون دستور را همون جا بکار ببری .
و دیگه این که اسم برنامه هر چی خواستی میتونی بزرای که من این جا اسمش رو گذاشتم 100
ولی تو هرچی خواستی بزار
باز اگه مشکلی داشتی در خدمتم .........................

بالا