آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

داغ شدن چیپ جنوبی مادریرد giga ga-ep31-ds3l

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام یک عکس از برد ومحل جنوبی بذار جنوبی رو فعلا ریسولدش کن تا بعد....موفق باشید

roohia

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-11
233
260
با کمال تشکر از کلیه اساتید محترم...

سلام دوستان..
مادربرد giga ga-ep31-ds3l دارم که به محض اینکه کلید صفرویک پاور را روی یک میزنم چیپ جنوبی + فت زیر چیپ به شماره APL 117 به سرعت شروع به داغ شدن میکنند..
کسی تا حالا به این مشکل برخورد کرده که منو کمک کنه..
ممنون.......
اساتید محترم توجه کنید که من مادربردو سوییج نکردم فقط پاور در حالت یک یا آماده بکار می باشد که این فت و چیپ جنوبی به شدت داغ میکنند در ضمن چیپ هم دارای هدسینگ است..
متاسفانه بازم یه مادربرد 945 الایت همین مشکلا داره...
خواهش میکنم که کمکم کنید...

taymaz-c

کاربر
2009-02-17
20
122
www.elecpic.blogsky.com
سلام دوستان..
مادربرد giga ga-ep31-ds3l دارم که به محض اینکه کلید صفرویک پاور را روی یک میزنم چیپ جنوبی + فت زیر چیپ به شماره APL 117 به سرعت شروع به داغ شدن میکنند..
کسی تا حالا به این مشکل برخورد کرده که منو کمک کنه..
ممنون.......

سلام دوست خوبم منم همچین مشکلی داشتم این مشکل به این شکل هستش که امکان داره یکی از خازنهای اطراف s/b نشتی پیدا کرده باشه دوست من من حتی برام پیش اومده که خازن اتصال کوتاه نبود و ظاهرش سالم بوده ولی نشتی داشته و با تعویضش مشکلم حل شد. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم:)

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام - چیپ زمانی مورد دارد که قبل از سویچ کردن و به محض آمدن ولتاژ 5 استند بای شروع به گرم شدن بکند - چیپ جنوبی ICH7 به کار برده شده در این برد یک چیپ تقریبا پیشرفته است و گرم شدن آن تا حدی عادی میباشد - محض احتیاط خمیر سیلیکون رو تعویض کنید

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام
شما میگید گرم میشه تا چه حد وچه مدت ؟وبعد چند گیگ رم و سی پی یو چی رو سیستم هست؟؟ وقتی کار میکنه چیپ سالمه اگه نیم سوز باشه هنگ میکنه

roohia

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-11
233
260
با سلام - چیپ زمانی مورد دارد که قبل از سویچ کردن و به محض آمدن ولتاژ 5 استند بای شروع به گرم شدن بکند - چیپ جنوبی ICH7 به کار برده شده در این برد یک چیپ تقریبا پیشرفته است و گرم شدن آن تا حدی عادی میباشد - محض احتیاط خمیر سیلیکون رو تعویض کنید

با تشکر از شما دوست عزیز..
منم میگم که قبل از سویچ کردن مادربرد هم چیپ و هم رگلاتور شروع به داغ شدن میکنه...

بالا