آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرید لپتاپ ارزان ؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام خدمت همکاران گرامی میخواستم بدونم این لپتاپهاییکه داخل فضای مجازی تبلیغ میکن مثلا ۴۵۰۰ تا ۷ تومن جریانش چی هست میشه اعتماد کرد؟

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سلام خدمت همکاران گرامی میخواستم بدونم این لپتاپهاییکه داخل فضای مجازی تبلیغ میکن مثلا ۴۵۰۰ تا ۷ تومن جریانش چی هست میشه اعتماد کرد؟
سلام ،
الان زیر ۹ میلیون تومن نمیشه لپتاپ نو پیدا کرد، لپتاپ های با قیمت کمتر اکثرا دست دو هستن ، فروشنده هایی هم که تعداد بالا دارن معمولا از اروپا دست دوم وارد میکنن.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام ،
الان زیر ۹ میلیون تومن نمیشه لپتاپ نو پیدا کرد، لپتاپ های با قیمت کمتر اکثرا دست دو هستن ، فروشنده هایی هم که تعداد بالا دارن معمولا از اروپا دست دوم وارد میکنن.
درود مهندس لپتاپ نو زدن ۵ م یا ۴ م میگن از دبی آوردن . دست ۲ سالم هم باشه یکی نیاز دارم.اگر جای مطمئن میشناسید معرفی کنید با تشکر.

mehrdad2best

کاربر vip
vip
کاربر
2024-03-08
36
19
Abhar
درود مهندس لپتاپ نو زدن ۵ م یا ۴ م میگن از دبی آوردن . دست ۲ سالم هم باشه یکی نیاز دارم.اگر جای مطمئن میشناسید معرفی کنید با تشکر.
اگه نو نوشتن یا دست دو یا مشخصاتش خیلی کمه و ارزش خرید نداره و یا امکان داره کلاهبردار باشه
به نظر من اگه زیر ۱۰ تومن لپ تاپ میخواید تو دیوار سرچ کنید و لپ تاپی با مشخصات مورد نیازتون بخرید مثل lenovo e531 که من چندماه پیش از دیوار خریدم ۷ تومن اما انواع مختلفی داره و اونی که من خریدم خیلی راضیم

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
سلام. اینها لپتاپ های استوک هستن که از اروپا وارد ایران شده اکثر برند لنوو یا اچ پی دیدم .
چند موردی که دیدم خریداری شده از نظر ظاهری خیلی نرمال بوده و سخت افزاری هم بدون ایراد حتی یک مورد باز کردیم و واقعا داخلش تمیز بود.
وضعیت باتری دست دو های بازار جالب نیست نیمساعته خالی میشه ولی بعضی استوک ها باتری با سلامت ۵۰ درصد به بالا دارن .
درکل قبل خرید باید بررسی کنید و مهلت تست بگیرید و ازجایی بگیرید که گارانتی کنه و معتبر باشه تا اگه ایراد عجیب غریبی داشت که بعد یه مدت مشخص پیداش شد ضرر نکنید.
مثلا یه موردی داشتیم مشتری آورد چک کردیم و همه چی نرمال بود و خرید کرد بعد دوماه یه ایراد عجیب پیداش شد که هراز چندگاهی صفحه سیاه میشد که ایراد از چیپ اصلی گرافیک بود و یه ایراد بزرگه!
سراغ لپتاپ های خیلی ارزون استوک نرید و بنظرم منطقی نیست سراغ قیمت بالاها هم بریم یه حد متوسط وسط انتخاب کنید.
موفق باشید

بالا