آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرید ضایعات قطعات کامپیوتر

manhant

کاربر
2009-07-01
107
591
با سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که در جریان هستید در بعضی از شهر ها از جمله شهر که من در ان زندگی میکنم مشکلاتی اعم از کمبود قطعات و یا نبودن قطعات هست

که با توجه به این مساله باید اوراقی قطعات رو داشته باشیم تا حداقل بشه یه مقدار تعمیرات کرد و کار مشتری رو راه بندازیم

از دوستانی که ادرسی از مکان هایی که ضایعات قطعات کامپیوتر رو دارن یا شماره ای از اونجا دارن در اختیار ما بزارن که این مشکل واسه ما حل

بشه .

با تشکر .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بفرمائید کدوم شهر تشریف دارید تا نزدیکترین همکار باهاتون همکاری کنه .هر قطعه ای هم لازم داشتید در بخش بازارچه مطرح کنید .به مرور اوراقی از اینور و اونور جمع کنید و در این مورد صبور باشید .چه هنگام خرید بردهای اوراقی از شخص غیر همکار ،انتظار اینو نداشته باشید که قطعات به درد بخور روش باقی مونده باشه .
موفق باشید .

manhant

کاربر
2009-07-01
107
591
سلام دوست خوبم شیراز و تهران رو لازم دارم

msagroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-12-23
90
271
ایران
شیراز و تهران
09176075684-09355152913
هردو شماره هم تهران کار میکنه هم شیراز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: manhant

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که در جریان هستید در بعضی از شهر ها از جمله شهر که من در ان زندگی میکنم مشکلاتی اعم از کمبود قطعات و یا نبودن قطعات هست

که با توجه به این مساله باید اوراقی قطعات رو داشته باشیم تا حداقل بشه یه مقدار تعمیرات کرد و کار مشتری رو راه بندازیم

از دوستانی که ادرسی از مکان هایی که ضایعات قطعات کامپیوتر رو دارن یا شماره ای از اونجا دارن در اختیار ما بزارن که این مشکل واسه ما حل

بشه .

با تشکر .
با درود
همکار گرامی ، شما باید در بخش بازارچه کاربران تاپیک میزدید
دوستان دیگر هم توجه کنند قرار دادن شماره تلفن ، خلاف قوانین انجمن است برای یاری به دوستان بهتر است شماره تلفن را به صورت پیام خصوصی ارسال نمایید .
لطفا مدیران این بخش ، زحمت انتقال تاپیک را بکشند
موفق باشید

بالا