آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خراب شدن ECU قسمت CNG ماشين Roa

Hessam.n

کاربر vip
vip
کاربر
2010-01-12
19
33
سلام دوستان ECU قسمت CNG ماشینم خراب شده به صورتی که وقتی کلید انتخاب حالت CNG رو میزنم چشمک میزنه ولی ثابت نمیشه .
ماشین پژو روا ست . تمام رله های ECU چک شده و سالم است . لطفا" راهنمایی کنید .
از لطف شما دوستان سپاسگذارم .

A.shahryar

کاربر
2010-10-31
24
199
[/QUOTE=Hessam.n;77831]سلام دوستان ECU قسمت CNG ماشینم خراب شده به صورتی که وقتی کلید انتخاب حالت CNG رو میزنم چشمک میزنه ولی ثابت نمیشه .
ماشین پژو روا ست . تمام رله های ECU چک شده و سالم است . لطفا" راهنمایی کنید .
از لطف شما دوستان سپاسگذارم .[/QUOTE]

با سلام شما مي توانيد از فايل زير براي ايپرام ايسي 95020 ECU گاز LC01 استفاده نمائيد و يا بوسيله دستگاه IKCO_DIAG اقدام به برنامه ريزي ECU كنيد.

پیوست‌ها

Hessam.n

کاربر vip
vip
کاربر
2010-01-12
19
33
سلام و خسته نباشید خدمت همه بچه های irantk مخصوصا" A.shahryar عزیز .
جناب A.shahryar عزیز من این فایلو دانلو کردم و بعد از استفاده کلا" قسمت کیت cng از کار افتاد احتمالا" برای نمونه دیگری بوده البته نرم افزار قبلی شو دارم شماره ic فلش برد من 24c16w است که تصویر ان را برای شما گذاشتم لطفا" اگر دارید برای من بگذارید .
با سپاس فراوان hessam.n 1.JPG

A.shahryar

کاربر
2010-10-31
24
199
سلام و خسته نباشید خدمت همه بچه های irantk مخصوصا" A.shahryar عزیز .
جناب A.shahryar عزیز من این فایلو دانلو کردم و بعد از استفاده کلا" قسمت کیت cng از کار افتاد احتمالا" برای نمونه دیگری بوده البته نرم افزار قبلی شو دارم شماره ic فلش برد من 24c16w است که تصویر ان را برای شما گذاشتم لطفا" اگر دارید برای من بگذارید .
با سپاس فراوان hessam.nمشاهده فایل‌پیوست 32907

با سلام دوست من ECU گاز شما مدل OMVL مي باشد فايل زير مربوط به ECU OMVL گاز روآ مي باشد اين فايل رو از ECU نو و سوكت نخورده كپي كردم وتست شده

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
پست شماره 8 یرای روآ 85 دوگانه فابریک نتیجه میدهد.
ممنونم
ولی مثلا پست 6 که اکسترکت میشود مربوط به پراید است!
خواهشمندم اصلاح بفرمایید چون بسیار غلط انداز و وقت گیر است.
بدرود

بالا