آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموش شدن کولر اجنرال مدل شکار بعداز چند دقیقه

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
با عرض سلام.دوستان کولر فوق بعداز روشن شدن کمپرسور حدود دو دقیقه بعد خاموش میشه برد اوردن مسیر سنسور مقاومت ها مشکلی نداشتن.فقط مشتری سنسور گم کرده.یک سنسور متصل کردم که جفت است یعنی سنسور محیطی با سنسور پایپ باهم یک سوکت است.وحدود ۱۰ کیلو جواب نگرفتم.سنسور خارج میکنم کمپرسور دایم کار می کنه.
دوستان راهنمایی بفرمایید بنظر شما علت خاموش شدن سریع کمپرسور چیه؟
دوم کسی اهم سنسور اجنرال مدل شکار میدونه چقدره ؟
سوم دوستان سنسور من از روبرو سنسور پایپ در سمت راست سنسور محیط است ممکنه احتمال سنسور سوکتی وجود داشته باشه بطوریکه یعنی عکس این مورد باشه؟.یعنی سنسور پایپ در سمت چپ سنسور محیطی باشه
متاسفانه عکس برد ندارم در اسرع وقت خدمتتان ارسال میشه.بسیار سپاسگزارم

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,609
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز خسته نباشی
سینسور پایپ اوجنرال معمولا مقاومتش بالا هست حدود 33 تا 39 کیلو
عکس برد را اپلود کنید ببینم کدوم مدل هست که برات اندازه بگیرم اهم سینسورشون
زیاد میاد برای تعمیر و به مدل نمیشناسم عکس برد را ببینم بهتر میتونم راهنمایی کنم

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
سلام و عرض ادب
معمولا اهم پایه های سوکت سنسور روی برد با اهم سنسور برابر می باشد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
من بردی رو ندیدم که سنسور رو جدا کنی و کار کنه.
جسارتا یه جای کار می لنگه.

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
سپاس از محبت شما اساتید معذرت عکس برد نگذاشتم من برد دادم تعمیرکار بسته بود اول ارور سنسور میداد مسیر سنسور یک مقاومت ۱۰ کیلو smd بود پایه اش خراب بود با برد اتصال نداشت بعداز تعویض مقاومت ارور حل شد ولی مقدار سنسور درست نبودکمی کار می‌کرد خاموش میشد تعمیرکار تماس گرفت فرمود بدون سنسور کمپرسور میاد تو مدار.سوکت سنسور اصلی خودش تعمیرکار کولر گم کرده بود.جدول اهم سنسور کولر ها رو پیدا کردم ولی متاسفانه مدل شکار نبود.ولی فک می‌کردم مشکل درست نبودن مقدار اهم سنسور است.همین الان تعمیرکار اطلاع داد با قرار دادن سنسور اصلی خودش مشکل برطرف شد
ممنونم از این همه محبت شما با اینکه مشغله دارید ولی باز محبت دارید.وممنونم از همه دوستان گرداننده سایت

بالا