آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: خاموش شدن ماكروفر ناسيونال بعد از 27 ثانيه

2014-09-23
15
21
سلام
يك دستگاه ماكروفر دستم رسيده ناسيونال NN-S651WF استارت ميكنم بعد از 27 ثانيه استپ ميشه

ايراد ميتونه لامپ مگرترون باشه؟؟
يا برد اينور تر مشكل دارد؟؟
سوال دوم: مگرترون اينورتر با ترانسي يكي هست ؟اگر ترانسي جا بزنم چه مشكلي ايجاد ميكنه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana
2014-09-23
15
21
خب مرسي از دوستان كه جوابمون ندادن .
مشكل حل شد مگرترون خراب بود با تعويضش مشكل حل شد .
اينجور كه خودم متوجه شدم ماكروفر ناسيونا ايراد پيدا كنه كد خطا نمينويسه . با قطع كردن زمانهاي مختلف نشوندهده ايراده.

از همشهريمون amolpana پيام خصوصي سوال كردم كه هميچن مشكلي دارم به نت دسترسي برام سخته خيليه عجله هم داشتم اما ايشون حتي يدونه راهنماييم نكرد تو پيام كه بگه اول اين قسمت برسي كنيد و حتما يك پست جديدم هم ايجاد بكنيد براي تجربه ديگران . دوست عزيز هواي ديگرانم داشته باش بعضي وقتها ادم تو كارش گيره

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
خب مرسي از دوستان كه جوابمون ندادن .
مشكل حل شد مگرترون خراب بود با تعويضش مشكل حل شد .
اينجور كه خودم متوجه شدم ماكروفر ناسيونا ايراد پيدا كنه كد خطا نمينويسه . با قطع كردن زمانهاي مختلف نشوندهده ايراده.

از همشهريمون amolpana پيام خصوصي سوال كردم كه هميچن مشكلي دارم به نت دسترسي برام سخته خيليه عجله هم داشتم اما ايشون حتي يدونه راهنماييم نكرد تو پيام كه بگه اول اين قسمت برسي كنيد و حتما يك پست جديدم هم ايجاد بكنيد براي تجربه ديگران . دوست عزيز هواي ديگرانم داشته باش بعضي وقتها ادم تو كارش گيره

به نام خدا
سلام جناب رجایی عزیز من که خدمت شما نرسیدم و نمیشناسم شما رو و در کل همکار هستیم اگر عجله داشتید تماس تلفنی میگرفتید من در خدمت بودم
شرمنده برادر عذر خواهی میکنم
سرم خیلی شلوغه وقت نداشتم به سایت سر بزنم
در مورد پیام خصوصی هم روزی 20 نفر از همکاران پیام میدن و لطف میکنن سوال دارن خدایی ما هم مغازه داریم باید به مردم جواب بدیم
ما که کامپیوتر و اینترنت به ما وصل نیست 24 ساعته بشینیم پاسخ بدیم
شما 26 /11 مشکل مطرح کردی و 11/27 رفع عیب کردی زمان زیادی هم منتظر نبودی دوست عزیزم
به هر حال شرمنده شما
و تشکر از صبر و شکیبایی شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: m202010

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
جناب آقاي رجايي با سلام . بنظر اين حقير يكم در مورد استاد آمل پناه داريد بي انصافي ميكنيد .باور كنيد ايشون همچين آدمي نيستند كه فكر ميكنيد مثلا خود بنده هربار كه از خوزستان پيام ميگذاشتم خيلي زيبا و استادانه راهنمايي مي فرمودند بصورتي كه الان خودم يك تعمير كار تقريبا حرفه اي در امر ماكروفر شده ام و همه اش هم بخاطر راهنماييهاي ايشون بوده . بيايد در مورد ديگران زود قضاوت نكنيم .

دذر ضمن جناب استاد بنده هم همين سئوال آقاي رجايي رو دارم و از آنجا كه ماكروفر وسيله اي بس خطرناكه خودم جرات امتحانش رو نداشتم . استاد آيا مي شه بجاي مگنترونهاي پاناسونيك كه بوردي هستند يك مگنترون ترانسي مثل مارك ال جي گذاشت . با تشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
جناب آقاي رجايي با سلام . بنظر اين حقير يكم در مورد استاد آمل پناه داريد بي انصافي ميكنيد .باور كنيد ايشون همچين آدمي نيستند كه فكر ميكنيد مثلا خود بنده هربار كه از خوزستان پيام ميگذاشتم خيلي زيبا و استادانه راهنمايي مي فرمودند بصورتي كه الان خودم يك تعمير كار تقريبا حرفه اي در امر ماكروفر شده ام و همه اش هم بخاطر راهنماييهاي ايشون بوده . بيايد در مورد ديگران زود قضاوت نكنيم .

دذر ضمن جناب استاد بنده هم همين سئوال آقاي رجايي رو دارم و از آنجا كه ماكروفر وسيله اي بس خطرناكه خودم جرات امتحانش رو نداشتم . استاد آيا مي شه بجاي مگنترونهاي پاناسونيك كه بوردي هستند يك مگنترون ترانسي مثل مارك ال جي گذاشت . با تشكر

به نام خدا
سلام دوست عزیز
اول تشکر از محبت شما و دوستان
دوم شما در ادامه مشکل و تاپیک دیگر موضوع مطرح کردید
در این موارد اکثر پاناسونیک های قدیم با برد اینورتر که ترانس اینورتر بزرگ و یک برد کوچک دارد میشود مگنترون ال جی یا جایگزین نصب کرد
ولی در مدل های جدید پاناسونیک حتما باید از مدل مگنترون خودش نصب کرد
موفق باشید
بالا