آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن لپتاپ دل d830 latatiude

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوت عزیز من دقیقا این مشکل تو مل dell vostro 1310 داشتم بایوس آپدیت کردم نشد ولی چیپ ریسولد کردم جواب داد وتصویر خیلی راحت اومد ولی بعد سه روز دوباره همون آش و همون کاسه ریبالش کردم الان سه ماهی میشه ازش خبری نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sonic2

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
سلام. مرسی داداش. من خودم حدسم رو همینه. ولی خب دوتا گرافیک داره ینی دقیقا هردوتتاش خرابن؟
پس چرا ویندوز بالا میاد صدای اول ویندوز ایکس پی رو میشنوم

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
باسلام

دوست عزیز ایا بیپ اولیه زده میشه و اگه صداش میاد اول با یه مانیتور دیگه ازش خروجی بگیر اگه باز ج نگرفتی لطف کن فلات مابین مین برد و صفحه پنلتو نگاه یا کمی تکون ببینید مشکل حل میشه موفق و پر توان باشید.
داداش ویندوز بالا میاد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بنده هم با نظر استاد aryakorush55 موافق هستم .در ادامه راهنمائی های دوستمون ،کلیر سیموس کرده و تست کنید .فلت و اتصالات LCD رو جدا کرده و با مانیتور دیگه تست کنید .فلت رو از نظر قطعی تست کنید .دو سر فلت رو چک کنید که پین ها بهم اتصال نداشته باشند .داخل سوکت ها رو هم بررسی کنید .اگه گرافیک بصورت کارت هست ،آنرا از اسلات جدا کرده و پس از تمیز کردن اسلات و خود کارت مجددا جا بزنید .اگه حل نشد ،هایولتاژ LCD رو هم تست کنید .
موفق باشید .

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست خوبم
بنده هم با نظر استاد aryakorush55 موافق هستم .در ادامه راهنمائی های دوستمون ،کلیر سیموس کرده و تست کنید .فلت و اتصالات LCD رو جدا کرده و با مانیتور دیگه تست کنید .فلت رو از نظر قطعی تست کنید .دو سر فلت رو چک کنید که پین ها بهم اتصال نداشته باشند .داخل سوکت ها رو هم بررسی کنید .اگه گرافیک بصورت کارت هست ،آنرا از اسلات جدا کرده و پس از تمیز کردن اسلات و خود کارت مجددا جا بزنید .اگه حل نشد ،هایولتاژ LCD رو هم تست کنید .
موفق باشید .
دوست عزیز سیستم از خروجی vga هم تصویر نداره. باالفرض مشکل ال سی دی باشه. دیگه های ولتاژ چرا!!! من مشکل تصویر دارم نه بک لایت

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست خوبم
موفق باشید .
فلت رو از مین خارج کردم و توانستم از vga خروجی بگیرم. ولی وقتی دوباره فلت رو جا میزنم دیگه از vga خروجی ندارم. یعنی مشکل فلت؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sonic2

sonic2

کاربر
2012-08-16
169
458
سلام دوست گلم
من تقریبا همچین مشکلی داشتم که با ریبال چیپ مشکل حل شد.چیپ خرابیهاش خیلی پیچیدست.
ولی شما قبلش حتما با یک فلت و ال سی دی سالم چک بکن

بالا