آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
50
26
استاد گرامی بسیار عالی محبت فرمودید مشکلی که هست فایل eeprom حجم 92 کیلوبایت است اما ایسی اتمل 328p-u حجم eeprom برابر با 32 کیلوبایت دارد لطفا راهنمایی بفرمایید

" مشکل حل شد با پروگرامر ch341 فایل به تستر t4 دادم بسیار عالی "
با درود فراوان
امکانش هست نحوه کانکت کردن ic به پروگرمر ch341 و همچنین برنامه ای که باهاش پروگرم کردین رو به اشتراک بزارید؟
ممنون میشم

saeedsaghary

کاربر vip
vip
کاربر
2019-10-24
107
201
37
carsazz.com
با درود فراوان
امکانش هست نحوه کانکت کردن ic به پروگرمر ch341 و همچنین برنامه ای که باهاش پروگرم کردین رو به اشتراک بزارید؟
ممنون میشم
درود
خدمت شما
کنار زیف پین هدر های ch341 طبق تصویری که پیوست کردم انجام دهید فقط کانکتور cs به reset روی تستر وصل شود. (با برنامه neo programer نسخه 2.2 جواب گرفتم)
باسپاس

پیوست‌ها

• 653.4 کیلوبایت بازدیدها: 12
  • 67.5 کیلوبایت بازدیدها: 13
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rezvanjo

ali.zohuri

کاربر vip
کاربر
2020-11-20
61
93
32
سلام من یک تستر T7 به مبلغ ۱۲۰۰ خریدم با تست یک خازن نو ۱۰۰۰ میکرو فاراد سوخت واقعا چیز آشغالی هستند من توصیه ام این هست از این مدلها نخرید خازن سنج خیلی بهتر است
درود از مدار محافظ جهت تخلیه خازن ها قبل از تست استفاده کنید اگه لازم دارید براتون مدار رو رسم کنم.

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
50
26
درود
خدمت شما
کنار زیف پین هدر های ch341 طبق تصویری که پیوست کردم انجام دهید فقط کانکتور cs به reset روی تستر وصل شود. (با برنامه neo programer نسخه 2.2 جواب گرفتم)
باسپاس
سلام و عرض ادب خدمت همکاران و اساتید گرامی
من یه تستر LCR دارم که به خاطر خازن دشارژ نشده سوخته و صفحه سیاه میاد با زاویه نگاه میکنی کار میکنه ولی میکرو به شدت داغ میشه
با توجه به مطالب این تاپیک و عکسها تستر من پین های ISP رو نداشت با سیم لاکی نازک با پروگرمر مرتبط کردم ولی موفق نشدم پروگرم کنم میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه امکانش باشه با توجه به عکسها ورژنی که به این تستر بخوره رو برام رو یه ای سی پروگرم کنه بفرسته
هزینشم هر چی شد پرداخت میکنم
درود بر شما
ممنون از راهنماییتون
با توجه به شرایط بالا احتمالا فقط اتصال cs به reset رو رعایت نکردم تست میکنم امیدوارم ج بگیرم بازم ممنون

بالا