آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تذکر : روش باز کردن ECU وچسب مخصوصی که برای کاور ومحکم کاری واتر پروف شدن ان .وشناسایی تمام قسمت های ECU

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
[[hide]ATTACH=CONFIG]78158[/ATTACH]با درود
دوستان این بخش اموزش برای خودم هم جالب توجه بود .وتقدیم میکنم با انجمن ودوستداران بخش ECU در این بخش ضمن روش باز کردن کاور مخصوص .تمامی چیپ ها وفلش ها eeprom ودیگر بخش ها ,IC ها را نمایش میده واصول کار توضیح داده شده .وبخش تذکر اینکه به هیچ عنوان برای باز کردن وحل کردن چسب مخصوص از ابزار سخت نوک تیز استفاده نکنید .زیرا مدارهای انها براحتی اسیب پذیر هستند .واز مایه محلل تست شده استفاده کنید .البته در فیلم بطری محلل را نشون میده که ساخت ایتالیا هست .ولی در این زمینه تحقیق کنید .واز یک تیکه از چسب برای ازمایش استفاده کنید .ونتیجه را در همین بخش اپلود کنید .هر کسی که زوتر بذاره وتحقیق درست باشه از طرف خودم یک جایزه نفیس تقدیم میکنم .واز جناب اقای محمودی هم تقاضا میکنم تا از طرف مدیریت سایت هم تشویق لازم بشه .ارزوی موفقیت دارم برای همه شما که به شغلتون ارزش واحترام قایل هستید . موفق باشید
[/hide]

پیوست‌ها

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با سلام
من دانلود کردم ولی موقع آنزیپ شدن ارور میده که فایل مشکل داره!!!آیا بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند؟

با درود
خیر دوست خوبم جناب فرزاد من تست کردم .مشگلی ندارند .احتمالا بدرستی دانلود نشدند .ویا مشگلی از نظر ویندوز باشه .باز هم دیگر دوستان نظر بدن اگه مشگلی باشه در خدمتم .موفق باشید

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
فایلها ایراد دارن باز نمیشن

با درود
دوستان من مجددا چک کردم .وانزیپ مجدد کردم وباز کردم مشگلی نیست ...شاید مشگل خاص نرم افزاری دارید .لطفا دیگر دوستان تست بگیرند .در صورت بروز مشگل .روی چشام .انجام وظیفه میشه.

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
دوستان فایل ها مشکلی ندارند

پیشنهاد می کنم دوستان برای فایل های حجیم که دانلود ان ها مشکل است CRC فایل فشرده را بگذارند تا فردی که دانلود کرد با مطابقت CRC پی به صحت فایل مورد نظر ببرد . البته این روش را بیشتر برای دانلود های چند بخخشی می شود استفاده کرد تا فرد دانلود کننده بداند خطا در کدام فایل است و مجددا ان فایل را دانلود کند

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
دوستان فایل ها مشکلی ندارند

پیشنهاد می کنم دوستان برای فایل های حجیم که دانلود ان ها مشکل است CRC فایل فشرده را بگذارند تا فردی که دانلود کرد با مطابقت CRC پی به صحت فایل مورد نظر ببرد . البته این روش را بیشتر برای دانلود های چند بخخشی می شود استفاده کرد تا فرد دانلود کننده بداند خطا در کدام فایل است و مجددا ان فایل را دانلود کند
با درود
متشکرم از توضیحات شما دوست خوبم .لطفا در این زمینه اگر تصویری اراعه بفرمایید .خوشحال میشویم .شخصا اطلاع ندارم در این مورد خاص.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام
در مورد محلل :وقتی شارژر لپتاپ رو باز میکنم همچین چسبی روی برد زده من برد رو داخل تینر 20000 قرار میدم سپس با مسواک شروع به پاک کردن چسب میکنم 30 تا 40 دقیقه تمام میشه فکر کنم رو این هم جواب بده

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
من با دانلود منیجر ورژن 6 دانلود کردم هیچ مشکلی هم نداشته

بالا