آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست: تاپیک درخواست فایل بایوس مربوط به لپ تاپ های DELL ( فقط در این تاپیک )

abinttco

کاربر
2014-03-15
208
313
www.abinco.ir
سلام دوستان خواهشا فایل بایوس لپ تاپ Dell Studio 1557 با فرمت ROM یا BIN به حجم 1024 کیلو بایت را برایم قرار دهید تا توسط پروگرامر بایوس در آورده شده را پروگرام کنم تو سایت DELL فایلها به صورت EXE است خواهشا یکی بگه برای دنلود فایلهای BIOS لپ تاپ DELL با فرمت های ROM یا BIN از کجا میشه دانلود کرد بنده هر چه گشتم پیدا نکردم ( البته یکی از مشکلات عدیده بنده د پروگرام کردن بایوس های DELL می باشد نتمی دونم چگونه بایستی این مشکل را حل کرد )البته با نرم Universal Extractor هم فایل EXE را استخراج کردم اما چیزی به صورت فایل ROM یا BIN از توش خارج نشده...
لینک دانلود BIOS های DELL:

ftp.dell.com - /bios/

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,419
ایران
سلام دوستان خواهشا فایل بایوس لپ تاپ Dell Studio 1557 با فرمت ROM یا BIN به حجم 1024 کیلو بایت را برایم قرار دهید تا توسط پروگرامر بایوس در آورده شده را پروگرام کنم تو سایت DELL فایلها به صورت EXE است خواهشا یکی بگه برای دنلود فایلهای BIOS لپ تاپ DELL با فرمت های ROM یا BIN از کجا میشه دانلود کرد بنده هر چه گشتم پیدا نکردم ( البته یکی از مشکلات عدیده بنده د پروگرام کردن بایوس های DELL می باشد نتمی دونم چگونه بایستی این مشکل را حل کرد )البته با نرم Universal Extractor هم فایل EXE را استخراج کردم اما چیزی به صورت فایل ROM یا BIN از توش خارج نشده...
لینک دانلود BIOS های DELL:

ftp.dell.com - /bios/

درود
در خصوص این موضوع بارها در انجمن توضیح داده شده
فایلهای قرار داده توی سایت سازنده فقط برای اپدیت تحت سیستم عامل گذاشته شده
این فایلها عموما با فایلهای Read شده از بایوس با پروگرامر تفاوت دارند و گاها اگه فایل BIN هم بتونید استخراج کنید و با پروگرامر هم تزریق کنید سیستم روشن نمیشود
لذا باید فایلی را بزنید که بدونید با پروگرامر از بایوس بکاپ گرفته شده
توی سایت سازنده فقط فایل یک بایوس را قرار می دهد
ولی بعضی از لپ تاپها دارای 2 بایوس هست
شما فایلی EXE که گرفتید آپ کنید تا بررسی شود

نوید توکلی

کاربر
2013-07-17
134
204
لاهیجان
دوستان انگاری xps l502x ی بایوس داره یه ec اگه دوستان راهنمایی کنن فایلش رو از کجا بیارم ممنون میشم

در ضمن یکی 1 مگ یکی 5 مگ جفتشونم وینباندن

اگه فایلارو واسم بزازین ممنون میشم

piglet1390

کاربر
2014-07-15
25
17
سلام اگه چیپ گرافیک 630هست فایل بایا س همینه که گذشتم تست شده

پیوست‌ها

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
سلام دوستان فایل بایوس studio model:pP33L و Servicetag:666XLH1 (فکر کنم1536هست) رو میخواستم باتشکر

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
مشاهده فایل‌پیوست S 1535.rarسلام دوست گرامی من تو مکا سیستم کار نمیکنم فکر کنم اشتباه میکنی ولی از اشناییتون خوشحالم اینم فایل لپ تاپی که خواستید فکر کنم dell studio 1535 باشه براتون گذاشتم اگه نبود یا مدل دیگه ای بود بگید براتون بزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahwaz 91
بالا