آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشي هاي نوكيا

نظرتون در مورد اين بخش چيه؟

• بيخوديه

رای: 0 0.0%
  • باشه نباشه سودي نداره

رای: 1 2.4%
  • لازمه

رای: 13 31.7%
  • خيلي لازمه...زياااااااد

رای: 27 65.9%

• مجموع رای دهندگان
    41
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
با سلام
من گوشیم نوکیا مدل 6300 است مشکلی که داره باتری را شارژ نمیکند در صفحه نشان میدهد که شارژ میکند ولی باتری را شارژ نمیکند کارهای اتجام شده باتری را عوض کردم عیب رفع نشد با تینر 10000 شستشو کردم و هیتر گرفتم فرقی نکرد لطفا راهنمایی کنید چه کار باید بکنم چون زیاد وارد نیستم با تشکر .
سلام وقت تون بخیر
ولتاژ ورودی از پایه های ورودی(سوکت) را روی برد برسی کنید واندازه گیری کنید و درصورت مشکل نداشتن سوکت مسیر شارژو چک کنید.موفق باشید

omid6564324

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-01
107
393
با سلام.بنده یک گوشی قدیمی نوکیا 1100 دارم.یک بار بعلت اینکه باطری گوشی دیگه ای رو بصورت اتصال به پایه شارژ های گوشی خودم شارژ کردم بعد از اینکار دیگه گوشی با شارژ خودش شارژ نشد.می خواستم بدونم کدوم قسمتش رو باید عوض کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوستان لطفا برای هر سوال خودتون یک تاپیک مستقل باز کنید و این تاپیک و ادامه ندید. شما که جوابتون رو گرفتید تاپیک رو میبندم.
موفق باشید

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
با سلام.بنده یک گوشی قدیمی نوکیا 1100 دارم.یک بار بعلت اینکه باطری گوشی دیگه ای رو بصورت اتصال به پایه شارژ های گوشی خودم شارژ کردم بعد از اینکار دیگه گوشی با شارژ خودش شارژ نشد.می خواستم بدونم کدوم قسمتش رو باید عوض کنم

سلام وقت بخیر:

ایا با شارژر دیگه ای امتحاان کردید؟
و هنگام اتصال به شارژارور میدهد؟چه در هنگام خاموش بودند چه موقعی که روشن می باشد؟
با پاسخ شما به این سوال ها مامیتوانیم بهتر راهنمایی تون کنیم.

omid6564324

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-01
107
393

سلام وقت بخیر:

ایا با شارژر دیگه ای امتحاان کردید؟
و هنگام اتصال به شارژارور میدهد؟چه در هنگام خاموش بودند چه موقعی که روشن می باشد؟
با پاسخ شما به این سوال ها مامیتوانیم بهتر راهنمایی تون کنیم.
شارژر دیگه امتحان نکردم ولی شارژرش سالم هست.موقعی که شارژر رو به گوشی وصل میکنم هیچ اروری نمیده.و شارژ انجام نمیشه.تصویر برد گوشی رو قرار میدم تا قطعه که مشکل داره رو برام مشخص کنید تعویض کنم.ضمنا من یه برد زاپاس دارم 3 001.jpg

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741

سلام وقت بخیر

دوست عزیز شما باید اول شارژو سوکت شارژو حتما چک کنید .قبلش حتما باید یه شارژر دیگه تست کنید یا با هوم متر از سلامت شارژر مطمن شوید.
به این شکل که عرض میکنم
اول شارژر وبه گوشی وصل نموده وبعد به قسمت سوکت از روی برد یعنی پایه های سوکت برد با زبان خود چک کنید ببینید جریان هست یا خیر.

و بعد اگرجریان داشت اهوم متر و روی تست قطعه یاهمان بازر بگذارید و این قسمتی(پایه مثبت سوکت به سلف) که در عکس زیر مشخص کردم را و چک کنید ببین اتصال می باشد یا خیر
در صورت اتصال نبودن مسیرمشخص شده (ازپایه مثبت سوکت به سلف)را با سیم کشی کنید ونتیجه رواعلام کنید
.
www.irantk.ir.jpg

موفق باشید

آخرین ویرایش:

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
سلام وقت بخیر
سوال خود را لطفا در تاپیک جداگانه مطرح کنید وهمچنین علت مشکل را اعلام کنید تا بتوانیم بهتر راهنمایی تون کنیم.

آخرین ویرایش:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام
گوشی نوکیا 3120؛
میخواستم اطلاعاتمموری کارت آنرا توسط یک رم یدر داخل سیستم بریزم اما سیستم مموری را اصلا شناسایی نکرد چندین بار و با 2سیستم دیگه هم تست نمودم اما شناسایی نشد،
بالاخره مموری را دوباره در گوشی گذاشتم، الان که از طریق خود گوشی سراغ مموری میرم پیغام میده:
Enter memory card password
دوباره خواستم توسط کابل رابط خود گوشی ، گوشی را یه سیستم وصل وداخل مموری شوم اینبار گوشی این پیغام را میده:
memory card is password protected
خلاصه اصلا تا به حال چنین مشکلی نداشته ام یعنی اصلا به مموری پسورد نداده ام.
سوال دوم:
طریقه بازیابی رمز فراموش شده security code این گوشی چگونه است؟
ممنون میشم دوستان برا رفع مشکلات فوق راهنمایی فرمایند.
((شرمنده آقای نکوئی ، دیدم تایپیک هنوز بازه،پست زدم، فرمایش شمارا بعد ارسال دیدم))

آخرین ویرایش:

bigha.

کاربر
2013-02-22
5
6
دوست عزیز آی سی fem را هیت کشی کنید در صورتی که نتیجه نگرفتید تعویض کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا