آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سوني اريكسون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-02
29
48
اصفهان
سلام با یک lcd k750 سالم تست کن احتمالا خود lcd خرابه

hamid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-02
29
48
اصفهان
باسلام یه گوشی X8 دستم رسید زیرش پر از خاک بودو کثیف بود گوشی رو به دقت باز کردم و به طور کامل تمیز کردم مجدد ال سی دی تاچ و سایر اجزا رو جا زدم الن گوشی رو روشن میکنم ویبره اول رو میره اما صفحه نمایش تصویر نمیده فقط یه لحظه صفحه نمایش کمی روشن میشه اما تصویر نمیده دلیلش چی هست؟
سلام اول ببین کوشی کامل روشن می شه در صورت روشن شدن کانکتور lcd وکا نکتور روی برد را قلع کشی کن ببین مشکل حل می شه

hamid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-02
29
48
اصفهان
سلام من یک گوشی سونی اریکسون دبلیو 810 دارم که بعضی وقتها خود به خود خاموش میشه و باید اون رو روشن کنم . کارهای انجام شده 1-فلش انجام شد 2-هیت گرفتم . اما درست نشد. لطفا راهنمایی کنید
سلام اولین مورد که باید انجام میدادی باطری کوشی بود باید عوض می کردی بعد کانکتور باطری و مورد بعدی کجای بردکوشی را هیت کرفتی

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
با سلام
گوشی k 800 میکرو سویچ های کناری گوشی که مربوط به کم و زیاد کردن صدا بود خراب شده بود وقتی که انها را عوض کردم حالا که گوشی رو روشن کردم همش پیغام phone status روی صحفه ال سی دی گوشی ظاهر مشه و تا ok میکنی دوباره بر میگرده و بعضی وقتیها پیغام voice sevice را میده و هر کاری کردم که این پیغام نیاد تو کل گوشی چیزی پیدا نکردم دوستان اگر اطلاعی دارند لطفا راهنمایی کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

abayan

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-10-14
297
1,122
کاشان
با سلام k770بعد از اب خوردگی به حالت هندزوری رفته و علامت هندزوری هم ظاهر شده با شستوشو حل نشد تعوض ای سی؟
راهنمایی بفرمایید

سعید-ح

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-25
185
354
باسلام گوشی سونی اریکسونw810دارم که به زمین افتاد.بعد از روشن کردن پیغام عدم دسترسی به شبکه دادکه درواقع انتن ندارم باخاموش وروشن کردن حتی ریست کردن هم نتیجه نداد لطفا راهنمایی کنید چه کنم؟

habib4791

کاربر vip
کاربر
2012-08-03
160
904
شيراز
سلام گوشی منk800هست افتاده توی اب بعد تمیز وخشک کردم حالا بعضی وقتها خودش خاموش میشه بگین مشکل از کجاست
با تشکر

hossien7450

کاربر
2013-01-14
1
0
دوستان عزیز به نظر شما این ال سی دی گوشی من (اکسپریا اس)سیاه شده و دیگه تصویر نمیاره
کجای ایران میتونم تعمیر کنم وبه نظر شما چقد برام هزینه بره
ممنون میشم اگه جواب بدید

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
سلام وقت بخیر
اتصالات تو چک کنیدو همچنین دکمه هایی که ولوم هارو پاور میکنید و برد و با منبع یا با باطری بدون قاب تست کنید
.(phone status :وضعیت تلفن)این حالت گوشی به معنای اینکه یکی کلید های ولوم را نگه نداشته(هر لحظه پاور میکند)الان کلید یه جورایی گیر کرده چک کنید تست کنید .
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا