آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز نکردن درب در آیفون تصویری آرین

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
با سلام
آیفون تصویری سیاه و سفید آرین در صدا و تصویر هیچ مشکلی نداره ولی درب رو باز نمیکنه!!!این آیفون مال یه واحد از ساختمان 6 واحده هست که بقیه 5 واحد بدون مشکل کار میکنن!!!با زدن شاسی درب بازکن از بلندگو جلوی درب و از گوشی داخل واحد صدای اتصال کلید شنیده میشه ولی درب باز نمیکنه!!!!!!!!!!با این حال من شاسی درب بازکنروی گوشی رو عوض کردم ولی تغییری نکرد!!!!!!!برد قسمت صوت و شاسی این مدل آیفون اکثراً اس ام دی هست و با برد آیفون های دیگه مثل کوماکس خیلی متفاوت هست!!!ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
دوستان لطفا راهنمایی کنید متاسفانه در این مدل تجربه ای ندارم

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
DSC_0070.jpg

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
سلام دوست عزیز
ممکنه از سیم کشی گوشی تا دربازکن باشه ، سیم ها رو با دقت چک کنید.

با سلام
تا جایی که تجربه بنده میگه در آیفون تصویری که 4 رشته سیم داره اگه حتی یک سیم هم قطع باشه صدا یا تصویر یا زنگ هم مشکل دار میشه در صورتی که در این گوشی همه چیز به جز درب بازکن سالمه!!!!!!!!

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
با سلام
آیفون تصویری سیاه و سفید آرین در صدا و تصویر هیچ مشکلی نداره ولی درب رو باز نمیکنه!!!این آیفون مال یه واحد از ساختمان 6 واحده هست که بقیه 5 واحد بدون مشکل کار میکنن!!!با زدن شاسی درب بازکن از بلندگو جلوی درب و از گوشی داخل واحد صدای اتصال کلید شنیده میشه ولی درب باز نمیکنه!!!!!!!!!!با این حال من شاسی درب بازکنروی گوشی رو عوض کردم ولی تغییری نکرد!!!!!!!برد قسمت صوت و شاسی این مدل آیفون اکثراً اس ام دی هست و با برد آیفون های دیگه مثل کوماکس خیلی متفاوت هست!!!ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
به نام خدا
تغذیه رو چک کنید

بالا