آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

اطلاعیه 28 مرداد 1402

با تغییرات جدید برای محدود کردن کاربران عمومی به فایل های تخصصی موافقید؟

• بله فقط کاربران فعال و خریداران اشتراک طلایی بتوانند از فایل ها و آموزش های جدید استفاده کنند

رای: 431 32.4%
  • خیر فایل ها و آموزش ها در اختیار عموم کاربران قرارگیرد.

رای: 901 67.6%

• مجموع رای دهندگان
    1,332

سجاد خانکی

کاربر vip
کاربر
2019-12-10
1
1
با سلام به همه همکاران عزیز. ارزش این اطلاعات واقعا زیاد هست و از طرفی هم راهی که این اطلاعات به دیگر همکاران برسد هم سخته به نظرم اطلاعات رو دسته بندی کنید و بعد چند قیمت بزارید که هم ارزش این اطلاعت حفظ شد و هم به درستی به کسی که میخواد برسد نه این که همه این اطلاعات با 500 هزار قابل دست رسی باشد. من این چند سالی که وارد سایت خوبه شما شدم خیلی استفاده بردم ممنون تازه vip نبودم. ممنون

آخرین ویرایش:

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
278
1,321
سلام
کاربران به همون روال قبل میونن به فایل ها دسترسی داشته باشند و مشکلی در دسترسی به فایل ها ندارند
منظور ما بخش هایی هست که شامل فایل هاو اطلاعات تخصصی هست
دوست عزیزمون اقای partis هم نظر جالبی داد که علاوه بر تعهد نیاز به معرف و یا جواز کسب باشه برای فعالسازی به بخش VIP2
درود بر جناب محمودی عزیز

بسیار زیاد باهاتون موافقم(y)(y)
تعهد و جواز نیازه و فقط تعمیرکاران باید به اطلاعات دسترسی داشته باشن//کسانی که تا دیروز نصب ماهواره انجام میدادن الان تو خونه مشتری تلویزیون باز میکنن/:rolleyes::Dحالا این این فقط یک نمونشه

مووری

کاربر vip
کاربر
2017-11-23
10
4
با سلام خدمت دوستان وهمکاران گرامی
من موافق با ۵۰۰ وموفق با ۱۰۰ فایل هستم هرکه توانایی داره هزینه طلایی رو بخره هرکی نمیتونی با ۱۰۰ فایل اشتراک رو فعال کنه

با سلام
دوستان عزیز خسته نباشید
بخش های جدید در انجمن اضاف شد
قبلا دوسانی که حداقل 200 ارسال داشتند به بخش VIP2 اضاف میشدند که با بررسی ها متوجه شدیم که برخی از دوستان با ارسالات تکراری و پاسخ های کوتاه سعی در بالا بردن ارسال داشتند
که از امروز دسترسی دوستانی که در انجمن فعالیت مناسب دارند و مورد تایید همکاران هستند به این گروه کاربری منتقل خواهند شد
و روش دیگری برای دسترسی به این بخش خرید اشتراک طلایی انجمن هست که دسترسی انان را به مدت یکسال به بخش vip2 فعال خواهد شد و علاوه بر فعالسازی دسترسی به تاپیک ها و بخش های vip2 از فروشگاه فایل روزانه میتوانند یک فایل دانلود کنند
اپلود سنتری به اسم فروشگاه فایل راه اندازی کردیم که فایل های حجیم هم در یک پارت قابل اپلود و دانلود هست که فایل های صد در صد تست شده را در ان بخش قرار میدهیم
و فعلا دسترسی کاربرانی که اشتراک طلایی خرید میکنند به ان بخش فعال خواهد شد
هزینه اشتراک طلایی در انجمن 500 هزار تومان میباشد. دوست نداشتم فروش فایل در انجمن ایجاد کنم و فایل فروشی کنیم چون میدونم در این دورانی که فشار زیادی روی ملت هست مردم به سختی هزینه زندگی خودشون را تامین میکنن ما هم با فایل ها و اطلاعاتی که داریم سوء استفاده کنیم ولی حجم فایل های انجمن خیلی زیاد هست و برحی فایل های تلوزیون های جدید حجمشون به یک یا چند گیگابایت میرسه مجبوریم برای هزینه عضویت را زیاد کنیم که هزینه های سرور هامون تامین بشه و دلیل دوم بالا بردن هزینه اشتراک طلایی اینکه اطلاعات و فایل ها فقط در اختیار دوستان تعمیرکار واقعی باشه.
متاسفانه مشکل دومی که هست فایل دزد ها در انجمن زیاد شدند که سریع فایل ها را منتقل میکنن و بعد از شناسایی و مسدود شدند با پرداخت هزینه کم دوباره با نام جدید ثبت نام میکردند و باز شروع بع انتقال فایل ها میکردند
برای اشتراک طلایی علاوه بر پرداخت اشتراک کاربران باید تعهد دهند که فایل ها برای استفاده شخصی خودشون باشه و فایل هایی که بسختی تهیه شده اند به اشتراک نگذارند
و در صورت مشاهده عهد شکنی برای همیشه مسدود خواهند شد و اسامی انها در انجمن و شبکه های اجتماعی متصل به انجمن اعلام خواهد شد.
و همچنین دوستانی که اشتراک انجمن دارند به هیچ عنوان نام کاربری و پسورد خودشون را در اختیار کسی قرار ندهند

و چنانچه دوستان فایل های غیر تکراری دامپ EMMC و اپدیت های تست شده در دسترس دارند و دوست دارند در اختیار انجمن قرار دهند از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشند
قبلا دوستانی اعلام همکاری کرده بودند که با فعالسازی کاربریشون بهانه های نداشتن اینترنت پرسرعت , مسافرت و غیره اوردند که در صورتی که برای اپلود فایل مشکل دارند و یا مسافرت هستند فعلا اعلام همکاری نکنند و هر وقت مشکلشون حل شد اطلاع دهند
برای دسترسی به بخش ها فعلا فقط دوستانی که تا الان 200 ارسال داشتند فعال هستند و دوستانی که از امروز با انجمن همکاری دارند و فایل های تست شده و غیر تکراری در اختیار انجمن قرار میدهند و خریداران اشتراک طلایی دسترسیشون فعال هست
و چناچه دوستانی وقت ازاد دارند و توانایی پاسخ گویی به سوالات کاربران را دارند و میتونند مدیریت بخش هایی در انجمن را بر عهده بگیرند از طریق پیام خصوصی به من اطلاع دهند.
دوستانی که بصورت مبتدی کار میکنند نیاز نیست اشتراک طلایی را خریداری کنند چون اطلاعات این قسمت بیشتر مورد استفاده دوستانی هست که بصورت تخصصی تعمیرات تلوزیون و ماینر و دستگاههای صوتی و تصویری انجام میدهند هست .
سلام خدمت آقای محمودی عزیز مثل همیشه عالی وحساب شده 🙏🙏🙏
امیدوارم همیشه سلامت وموفق باشید
ممنونم ارادت از همه مسعولین🙏🙏🙏

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
519
قم
عرض درود و سلام خدمت همکاران عزیز
دوستان عزیز ملاک ما نباید خرید و فروش فایل باشه به نظر من اون یه بخشی از دقدقه ما هسش بهتره اینا بدونیم با این شرایط باید به همکاری و راهنمایی و از همه مهمتر تجربه همکاران نیز توجه داشته باشیم اگه قرار باشه کسی بیاد و یه پست ارسال کنه و مشکل دوستان بی جواب بمونه خب این چه دردی از ما دوا میکنه ما باید کمک کنیم تا مشکل دوستان بر طرف بشه و ارسالهای دوستان بی جواب نمونه
به نظر من بزارید همون روال قبلی را ادامه بدیم و سعی کنیم تا جایی که میتونیم مشکل دوستان را حل کنیم نه اینکه مشکلی به مشکلاتشون اضافه کنیکم
موفق باشید

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
751
1,475
استان گلستان
درود،
پولی کردن فایل ها باعث افت کاربران سایت میشه و رضایت رو کاهش میده.
بنظر بنده همین روال تایید و ارتقا کاربر در صورت مشارکت مفید خوبه.
از طرفی اگر بخواهیم معیار بر ارسال فایل ایپرام و فلش کاربر قرار بدیم، انجمن پر میشه از فایل های ایپرام و فلش غیر واقعی و جعلی.

نظر کلی بنده این هست که چنین موضوع مهمی رو نمیشه طی چند روز یا یک هفته با ایجاد صرفا یک تاپیک قضاوت و نتیجه گیری کرد.
موفق باشید.

novin alaee

کاربر vip
vip
کاربر
2016-11-11
13
19
سلام با شیوه جدیدتون بنده موافقم و خسته نباشید

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
262
211
اصلا با این محدودیت ها موافق نیستم. همه هزینه میکنیم تا از اموزشها و نکات بهره مند بشیم. میتونستید مبلغ هر بخش رو متغیر کنید و اونایی هم که فعالن تشویقی بدین. محدود کردن اصلا گزینه مناسبی نیست و طرد مخاطب میکنه. اگه در جهت پیشرفت و بالا بردن دانش همکاران گام برمیدارین اینگونه موارد رو نظر سنجی کنید و دوستان هم جو گیر شده در نظر سنجی شرکت نکنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86
بالا