آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: اضافه شدن چند فایل به پوشه ها ودرایو های ویندوز

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز احتمالا همان موقع که ویندوزتان را عوض کردید ویروس از بین رفته ولی فایل هایی که خراب کرده دیگه درست نمیشند. چون به اونها یک سری کد اضافه کرده و فایل در حقیقت دیگر شناخته نمیشه و اجرا هم نمیشه.

اگر فایل های جدید هم همین مشکل رو پیدا میکنند این یعنی شما هنوز ویروس دارید.

درضمن در عنوان نوشتید یک سری پوشه ها به ویندوز اضافه شده. من دقیق نفهمیدم اون پوشه هایی که نام بردید داخل پوشه windows منظورتون هست اضافه شده؟؟

و اینکه بعد از تعویض ویندوز بازم این فایها اونجا هستند؟؟
شما چجوری ویندوز رو عوض کردید؟ آیا پارتیشن مربوط به ویندوز رو فرمت کردید یا خیر؟
یا بعد از تعویض ویندوز چک کردید که اتوران های مخرب در روت پارتیشن ها و پوشه ها نباشه، قبل از اینکه وارد اونها بشید؟؟

و .... و....

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
دوست عزیز احتمالا همان موقع که ویندوزتان را عوض کردید ویروس از بین رفته ولی فایل هایی که خراب کرده دیگه درست نمیشند. چون به اونها یک سری کد اضافه کرده و فایل در حقیقت دیگر شناخته نمیشه و اجرا هم نمیشه.

اگر فایل های جدید هم همین مشکل رو پیدا میکنند این یعنی شما هنوز ویروس دارید.

درضمن در عنوان نوشتید یک سری پوشه ها به ویندوز اضافه شده. من دقیق نفهمیدم اون پوشه هایی که نام بردید داخل پوشه windows منظورتون هست اضافه شده؟؟

و اینکه بعد از تعویض ویندوز بازم این فایها اونجا هستند؟؟
شما چجوری ویندوز رو عوض کردید؟ آیا پارتیشن مربوط به ویندوز رو فرمت کردید یا خیر؟
یا بعد از تعویض ویندوز چک کردید که اتوران های مخرب در روت پارتیشن ها و پوشه ها نباشه، قبل از اینکه وارد اونها بشید؟؟

و .... و....

نه فقط بجز درایو c

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
در هر حال اگر فایل های جدید مشکلی ندارند یعنی ویروس ندارید. شما پاسخ بیشتر سوالاتی که من کردم را ندادید!! اینگونه من هم نمیتونم به شما کمک کنم.

درضمن برنامه ای که دارید دانلود می کنید کار خاصی نمیکنه. اگر فایلهاتون دستکاری شده باشن دیگه هیچجوری بر نمیگردن. شاید با برنامه های ریکاوری هارد بتونید بعضی هاش رو ریکاوری کنید ولی احتمالش زیر 10 درصد هست....

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
کلی نرم افزار یاداشت واجب pdf داشتم حالا هیچ یک اجرا نمیشه راهی آیا وجود نداره؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
نه متأسفانه یکی از بدترین نوع های ویروس رو گرفتید. یکی از pdfهایی که نیاز دارید و باز نمیشه اینجا آپلود کنید یا جایی آپلود کنید و لینک بدید من چک کنم ببینم واقعا فایل خراب شده یا مشکل نرم افزاری دارید. اگر واقعا خراب شده باشه تنها راهش همینه که یک نرم افزار Recovery نصب کنید و پارتیشن رو کاملا ریکاوری کنید بعد بشینید دونه دونه فایلها رو باز کنید و ببینید کدوم درست هست. با این روش ممکنه 5 تا 10 درصد فایلهاتون رو برگردونید.
موفق باشید

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
یک نرم افزار خوب معرفی کنید بی زحمت آدرس دانلود هم بزارید -بعلت تمام شدن وقت یکساله اکانت من نمیتونم عکس یا فایل بفرستم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز در سرچ بالای سایت جستجو کنید نرم افزار ریکاوری و براتون تاپیک های متعددی میاد که در این باره بحث شده. و لینک دانلود و ... هم هست.

می تونید جای دیگه آپلود کنید. یک فایل pdf که مثلا خصوصی هم نیست. اینجا لینک بدید.
موفق باشید

بالا