آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ارور دما روی گوشی سامسونگ مدل A50

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
105
42
باعرض سلام خدمت همه اساتید
گوشی A50 هنگام اتصال سیم شارژر لوگو دماسنج روی صفحه میاد ویک سوکت با علامت ضربدر.عزیزان بنظر شما مشکل چیه ؟وچگونه رفع میشه.یک تایپیک بود تجربه یکی از اساتید ولی مربوط به گوشی A20

پیوست‌ها

• 427.9 کیلوبایت بازدیدها: 28

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
105
42
دوستان واساتید مشکل حل شد.تجربیات یکی از اساتید خوندم که روی سامسونگ A20 انجام داده بود که قسمت تعمیرات سامسونگ موجود است.با مشابهت برد هردو گوشی جامپر زده شد.مشکل حل شد.از اساتید که تجربیات گرانبهای خود را برای کمک به دیگران بدون چشم داشت ارایه میدن سپاسگزارم ودستشان را می‌بوسم

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,872
32
یک تایپیک بود تجربه یکی از اساتید ولی مربوط به گوشی A20
با اندکی آشنایی و کار با گوشی میتونستید متوجه بشید که بعضی از گوشی ها نرم افزاری و اندکی سخت افزاری مشابه کارکرد و عملکرد دارا هستند مشکل شما با یک جستجوی ساده با مورد مشابه حل شد به نظر بنده نیاز به تاپیک جدید نبود هم در گذر وقت زمان شما صرفه جویی میشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
105
42
منظور شما رو نگرفتم.یعنی مشکل ساده بوده از اول نباید مطرح میشده؟ یا اینکه تجربه خودم نباید میگفتم؟
بهرحال استاد همه توی همه چیز استاد نیستند توی یک زمینه قوی تر وزمینه دیگه ای ضعیف تر
من خودم به شخصه کمی شک داشتم گوشی A50باز کنم باگوشی A20 تا حدودی مشابه باشه.
چون مشکل شایع ای است این تجربه رو برای کسی نوشتم که شاید کم تجربه باشه استفاده کنه

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,872
32
منظور شما رو نگرفتم.یعنی مشکل ساده بوده از اول نباید مطرح میشده؟ یا اینکه تجربه خودم نباید میگفتم؟
بهرحال استاد همه توی همه چیز استاد نیستند توی یک زمینه قوی تر وزمینه دیگه ای ضعیف تر
من خودم به شخصه کمی شک داشتم گوشی A50باز کنم باگوشی A20 تا حدودی مشابه باشه.
چون مشکل شایع ای است این تجربه رو برای کسی نوشتم که شاید کم تجربه باشه استفاده کنه
نتیجه گزارش شما برای سایت و کاربران ارزشمنده ولی منظور بنده این بود کلاٌ از تاپیک هایی با محتوای مشابه جلوگیری کنیم وقت و فرصت رو برای تاپیک ها با موارد و موضوعات جدید در نظر داشته باشیم

بالا