آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ارتقاء کاربرانيکه در انجمن فعالیت مناسبی دارند....

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
چه کسی بنده رو از درجه vip+ به کاربر عادی تبدیل نموده؟

یعنی چی؟ واقعاً اینجا هر کی به هر کیه؟....
درود همکار گرامی .
لطفا از آداب مهندسی خارج نشوید .
مدیران پاسخگوی شما خواهند بود .
متشکرم

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,873
32
درود همکار گرامی .
لطفا از آداب مهندسی خارج نشوید .
مدیران پاسخگوی شما خواهند بود .
متشکرم
yy_zli6.png

شما مگه مدیر نیستی پاسخگو باش
شما رو کسی که مدیر کرد بی دلیل شما رو به کاربر عادی تبدیل کنه ستاره هایی که برای سایت مایه گذاشتی رو حذف کنه چه حالی میشی؟
بنده الان به آرشیو سایت کار داشتم دسترسی بنده بی دلیل و بی علت قط شده
جواب این همه فعالیت مون توسایت این بوده ؟
کلی از سایت پیش همکاران تعریف و تمجید کردیم این باید میشد؟
هرکس بجای بنده باشه شاید بدتر رفتار میکرد

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام
در حال حاضر فقط vip2 در انجمن هست که بعد از 1000 پست خود به خود فعال میشه. اگر جهت امور مدیریتی منظورتان هست که باید برای بخشی که می خواین مدیر باشید در خواست بدید تا مدیر آزمایشی شما فعال بشه.
موفق باشید
درود بر شما و بر همه دوستان
این 1000 پست دیگه واقعا سخت گیرانس
با این مورد فک نمیکنم فعالیت زیاد شه، بشتر زدگی ایجاد میشه
و تولید پستهای بی فایده و کم ارزش
کسانی هستن که نیاز دارند بیشتر یاد بگیرن تا اینکه محتوا های بی فاید و کم ارزش تولید کنن

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
yy_zli6.png

شما مگه مدیر نیستی پاسخگو باش
شما رو کسی که مدیر کرد بی دلیل شما رو به کاربر عادی تبدیل کنه ستاره هایی که برای سایت مایه گذاشتی رو حذف کنه چه حالی میشی؟
بنده الان به آرشیو سایت کار داشتم دسترسی بنده بی دلیل و بی علت قط شده
جواب این همه فعالیت مون توسایت این بوده ؟
کلی از سایت پیش همکاران تعریف و تمجید کردیم این باید میشد؟
هرکس بجای بنده باشه شاید بدتر رفتار میکرد

دوست عزیز اینجا هر کسی مدیر بخشی هست و وظایفی دارد. مدیر فنی تعمیرات در مورد اکانت شما چه دلیلی دارد توضیح دهد؟ مگر عناوین مدیران را بلد نیستید بخونید؟ یا توهین کردن راه ساده تری از مطالعه قوانین و عناوین هست؟
بنده اکانت شما را چک کردم. اشتراک شما تمام شده. اشتراک جدید که خریداری کنید بعد از ۲۴ ساعت اتوماتیک vip2 شما فعال میشود. الان توقع داشتید اشتراکتون تمام شد رایگان تمدید بشید؟ ما با این مبلغ کم که از کاربرها میگیریم، از جیبمون هم میزاریم روش هزینه سرورهامون رو میپردازیم. دیگه در این حد لطفا توقع نداشته باشید!

sonysony

مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
دوست عزیز اینجا هر کسی مدیر بخشی هست و وظایفی دارد. مدیر فنی تعمیرات در مورد اکانت شما چه دلیلی دارد توضیح دهد؟ مگر عناوین مدیران را بلد نیستید بخونید؟ یا توهین کردن راه ساده تری از مطالعه قوانین و عناوین هست؟
بنده اکانت شما را چک کردم. اشتراک شما تمام شده. اشتراک جدید که خریداری کنید بعد از ۲۴ ساعت اتوماتیک vip2 شما فعال میشود. الان توقع داشتید اشتراکتون تمام شد رایگان تمدید بشید؟ ما با این مبلغ کم که از کاربرها میگیریم، از جیبمون هم میزاریم روش هزینه سرورهامون رو میپردازیم. دیگه در این حد لطفا توقع نداشته باشید!

درود همکار گرامی .
حناب مهندس نکویی .
بابت پاسخگویی متشکرم

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,873
32
بابا یک تایمر معکوسی روز شماری... چیزی بزارید چیه اخه ...یکدفعه کرک پر ادم میریزه ... در فشار کاری بودم اگه برخورد تندی داشتم عذرخواهم....بنده به شخصه خود و حرفه خود رو مدیون این گنجینه سایت و اساتیدش هستم و خواهم بود و و امیدوارم لطف اساتید را با اندکی فعالیت ناچیزم بتوانم جبران کنم...

آخرین ویرایش:

sonysony

مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
بابا یک تایمر معکوسی روز شماری... چیزی بزارید چیه اخه ...یکدفعه کرک پر ادم میریزه ... در فشار کاری بودم اگه برخورد تندی داشتم عذرخواهم....بنده به شخصه خود و حرفه خود رو مدیون این گنجینه سایت و اساتیدش هستم و خواهم بود و و امیدوارم لطف اساتید را با اندکی فعالیت ناچیزم بتوانم جبران کنم...

درود همکار گرامی .
نظرات تند و سریع و اینگونه موارد به مرور موجب دلسردی و عدم فعالیت مدیران سختکوش می گردد .
پستهای شما را یک به یک خواندم .
شما را شخصی فرهیخته و توانمند یافتم .
این تندی از شما بعید بود .
قسمت ارتباط با ما در این خصوص است .
امیدوارم همگی واقع بین باشیم .
متشکرم

بالا