آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

سوال: آی سی ایپرام dvr

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
سلام خدمت دوستان و همکاران محترم امروز من یه آی سی so8 به شماره 88 sc رو از مدار dvr خارج کردم و جالب اینجا بود که هیچ تغیری در مدار رخ نداد اگر دوستان اطلاعاتی در مورد این آی سی و نحوه عملکردش در مدا ر dvr دارند خواهشا یه توضیحاتی بدند تا این جاشو میدنم که یه آی سی سکوریتی هست

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
همکارمحترم ای سی 8پایه ای که شما از مدار خارج نموده اید همون طورکه خودتان متوجه شده اید ایپرام است وبه صورت واچتاک با فلش کار میکند درحقیقت اطلاعات این ای سی از روی برنامه فلش اجرا میشود حال اگر شما این ای سی را از مدار خارج کرده ودستگاه به هر دلیلی فلش گردد مشا هده میکنید 2کانال بیشتر تصویر نداشته ویاید این قطعه نصب ومجدد فلش گردداگر به دیتا شیت یکی از فلش ها دقت کنید طریقه نصب در مدار را خواهید دید برای مثال s29gl064را پیگیری کن ./

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
باسلام
همکارمحترم ای سی 8پایه ای که شما از مدار خارج نموده اید همون طورکه خودتان متوجه شده اید ایپرام است وبه صورت واچتاک با فلش کار میکند درحقیقت اطلاعات این ای سی از روی برنامه فلش اجرا میشود حال اگر شما این ای سی را از مدار خارج کرده ودستگاه به هر دلیلی فلش گردد مشا هده میکنید 2کانال بیشتر تصویر نداشته ویاید این قطعه نصب ومجدد فلش گردداگر به دیتا شیت یکی از فلش ها دقت کنید طریقه نصب در مدار را خواهید دید برای مثال s29gl064را پیگیری کن ./
سلام خدمت دوست محترم با تشکر از رهنمایی شما من امروز این آی سی رو یه برد دیگه سوار کردم و دو کانال بیشتر تصویر نداد و یه سوال اگه این قطعه در مدار دچار اشکال بشه چه ایرادی روی دستگاه مشخص میشه و نحوه پروگرام کردن این قطعه چه جوری هست با تشکر از شما

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
همکارمحترم این قطعه از روی برنامه فلش پرمیشود به همین دلیل اول باید ایپرام نصب گردد وبهعد دستگاه فلش گردد درضمن یاد اور گردم هنگام جازدن فلش حتما باطری بک اپ را خارج کنید

eghbalmohammad

کاربر
2008-06-22
14
10
با سلام خسته نباشد
من دستگاه دی وی آر دارم پسوردش یادم رفته 16 کانال هم هست
مدل دستگاه فقط جلوش نوشته best H1600 چیکار کنم خواهشن کمک کمک
تاریخ دستگاهم امروز 01/01/1970
کمک کنید ممنونم
mac:000c28063c48

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

eghbalmohammad

کاربر
2008-06-22
14
10
اینم عکس مین با برد ممنون میشم پسورد مادر یا نحوه رد شدن ازش رو بهم بگین با تشکر

upload.tehran98.com/upme/uploads/1424f3b2b78d97b11.jpg

upload.tehran98.com/upme/uploads/2beaa59c52c0cc211.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DR.DVR

eghbalmohammad

کاربر
2008-06-22
14
10
اگه فایل فلاش این دستگاه رو کسی داره حتمآ بهم بده و نحوه فلاش کردنش رو بهم بگه ممنونم:66000000::rose:

بالا