آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: آموزش و تجربیات تعمیر ، ریکاوری و جراحی هارد با دستگاه های سالویشن دیتا

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام دوستان

سلام دوست عزیز اینکه راه حل های زیادی برای تعمیر هارد هست ربطی به موضوع این تاپیک نداره! شما میتونید راه حل هایی که تجربه کردید و خوب بوده را در تاپیکی مجزا برای بقیه هم بنویسید که یاد بگیرند.
اینکه یک هارد رو درست نتونستند بکنند شما خودتم میگی سیلندر رو عوض کردی، پس ربطی به عملکرد دستگاه نداشته. دستگاه مطمئنا هارد هایی که نیاز 100درصد به تعویض قطعه دارند را نگفته درست میکنه! کار دستگاه کارهای نرم افزاری است.
قبلا هم بارها گفتم فقط علمی و نه صرفا بر اساس حرف بدون مدرک صحبت کنید و حتما در مورد موضوع این تاپیک باشه لطفا!

بدون دلیل علمی و مدرک قرار شد صحبتی نکنیم. چون فردی که میاد این تاپیک رو میخونه هیچ دلیلی برای پذیرفتن حرف شما نخواهد داشت و سردرگم میشه.

صحبت در مورد pc3000 که باید در تاپیک خودش باشه. شما به گفته خودتون اصلا دستگاه رو هم نداشتید پس نمیتونید در موردش قطعی صحبت کنید. اینکه راه حل های دیگری وجود داره من هم میگم وجود داره ولی جاش این تاپیک نیست. به دوست دیگرمون هم گفتم تجربیات خودتون رو در تاپیکهای مستقل با عنوان مناسب مطرح کنید

باتشکر

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
آپدیت مستقیم دستگاه های سالویشن را از لینک زیر انجام دهید
forum.salvationdata.com
در صورتی که موفق به عضویت در سایت پشتیبانی نشدید
پیام خصوصی دهید

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
سلام من یه هارد سیگیت دارم که مشتری اورده که روش نوشته BARRACUDA - 1000GB و دیتکت نمیشه به دستگاه سالوشن دیتا که وصل میکنم میزنه BUSSY و شناسایی نمیشه و در ترمینال مد هم هیچ نوشته ای نمیاد که بشه تایپ کنی .
1- تو برنامه این هارد شامل کدوم مدل میشه؟ مدل دقیقش هست ST1000DM003
2-من دستگاه رو تازه خریدم و خیلی وارد نیستم باهاش کار کنم. ایا امکان تعمیرش هست؟

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با باراکادا سری 11.12 کار کنید
در صورتیکه ترمینال ارتباط برقرار نمیکند اصولا خرابی برد دارند

javad s

کاربر
2014-07-21
1
0
سلام به دوستان من نیاز به راهنمایی دارم من یک هارد مکستور IDE با حجم 80 گیگ دارم کامپیوترم این هاردو نمیشناسه با جامپرش ور رفتم هر کاری بگین حتی تعویض کابل امتحان کردن رو سیستم دیگه ولی هاردرو نمشناسه....خواهشا بگین.بردم یه تعمیراتی همینجوری بدون تست گفته mcu اون سوخته ..میخام بدونم mcu کجای هارده؟؟؟ متشکرم اگه راهنمایی کنید مرا.

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
من در سایت عضو شدم ولی وارد که میشم میکه اجازه دسترسی ندارید لینک فعال سازی رو هم فعال کردم

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
من در سایت عضو شدم ولی وارد که میشم میکه اجازه دسترسی ندارید لینک فعال سازی رو هم فعال کردم
با سلام
لطفا نام کاربری و رمز عبور خود را به همراه آدرس ایمیل خود در پیغام خصوصی ارسال نمایید

mm_fard63

کاربر
2013-02-11
4
0
سلام با برنامه زیر همچی بر می گردد حتی با نامهای قبلیشون
Active.Partition.Recovery.Enterprise.9.5.0

mm_fard63

کاربر
2013-02-11
4
0
روی برد هارد می باشد ای سی بزرگی که از 4طرف پایه دارد به صرفه نیست اگه اطلاعات هارد مهم نباشه.

بالا