آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزش نرم افزار fixdump

vafadar1

کاربر vip
vip
کاربر
2007-05-16
143
116
با درود و آرزوی توفیق. ما منتظر آموزش‌های مربوطه هستیم بعد از سه چهار ماه انتظار. بزودی شما داره میشه به دیری

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,629
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز خسته نباشید
نسخه جدید تغییرات کلی در حال اماده شدن هست و انشاالله در همین هفته در دسترس کاربران قرار میگیره
برای کار با نسخه یک نرم افزار اگر مشکلی دارید از طریق واتس اپ با من هماهنگ کنید 09170929520

vafadar1

کاربر vip
vip
کاربر
2007-05-16
143
116
سلام دوست عزیز خسته نباشید
نسخه جدید تغییرات کلی در حال اماده شدن هست و انشاالله در همین هفته در دسترس کاربران قرار میگیره
برای کار با نسخه یک نرم افزار اگر مشکلی دارید از طریق واتس اپ با من هماهنگ کنید 09170929520
سلام جناب محمودی.سپاس از پاسخ شما. بنده هنوز با این نرم افزار نتونستم کار کنم.قرار شد آموزش کار با نرم افزار را در تلگرام یاد دهید. پروگرام tnm5000 دارم .

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,629
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیزنسخه جدید این نرم افزار برای پردازنده های دیگری اضافه شد فردا در انجمن و کانال فیکس دامپ قرار میدهم .
پروگرامر rt809h بصورت مستقیم ساپورت میکنه ولی tnm ساپورت نمیکنه و کابل واسطی باید تهیه کنید که با اپلود فایل جدید اموزش ها را هم خدمتتون ارسال میکنم

سسلسلام اق
سلام دوست عزیزنسخه جدید این نرم افزار برای پردازنده های دیگری اضافه شد فردا در انجمن و کانال فیکس دامپ قرار میدهم .
پروگرامر rt809h بصورت مستقیم ساپورت میکنه ولی tnm ساپورت نمیکنه و کابل واسطی باید تهیه کنید که با اپلود فایل جدید اموزش ها را هم خدمتتون ارسال میکنم
اقایی محمودی میشه ادرس کانال فیکس دامپ رو برام بفرستین من چند بار از طریق تلگرام بهتون پیام دادم ولی جواب ندادین حتی باهاتون تماس گرفتم

manouchehri

کاربر vip
vip
کاربر
سلام کار،با نرم افزار فیکس دامپ

چه تجهیزاتی نیاز دارد
آیا میتوان از طریق Usb

با استفاده از این نرم‌افزار

از تلویزیون سالم ودر حال کار فایل آپدیت

تهیه نمود سپاس.

بالا