آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آدرس ناخواسته در اینترنت اکسپلورر

at950

کاربر
2013-06-10
40
102
شهرری-تهران
پاسخ : در اینترنت اکسپلور

خواهش میکنم بنده دانش ناچیزمو به دوستان انتقال میدم

دوست خوبم شما چک کنید اگر نشد روش دیگه ای هست

مخلص شما دوستان هستم . قدر این سایتو بدونید
استاد به هر حال شما و سایر استادای این سایت واقعا بدون هیچ چشم داشتی اطلاعاتتون رودر اختیار میذارین که این خودش کار بزرگیه.

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,670

نه اینجا که فایلی نیست . نصب شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران

سلام
آقای hla من تو پست دوم خدمتتون عرض کردم عنوانتون رو ویرایش کنید. چرا ویرایش نکردید؟ روی گزینه ویرایش زیر پست اول راست کلیک کنید و در تب یا ویندو جدید باز کنید و از اونجا عنواتون رو مشابه چیزی که من گفتم ویرایش کنید.

شما home page رو هر چی میگذارید باز بر میگرده به این؟
اگر نتونستید درست کنید من به سیستمتون باید ریموت کنم و براتون کنترل کنم فکر نمیکنم خودتون بتونید درستش کنید. درست کردنش زیاد سخت نیست ولی اگر تخصص نداشته باشید جوابهای دوستان هم ممکنه نتونید اجرا کنید.

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,670

منظورتون دقیقا چیه؟؟
فایل تصب شده ای همنام افزونه و یا home page موجود در مرورگر نصب شده یا خیر؟؟

با تشکر از شما . دوست عزیز هرکی با pc کار کنه میدونه بره اونجا فایلی رو حذف کنه شما گفتی کنترل پنل من گفتم شاید یه جای خاص باشه . من هم حتی از چند نرم افزار که در زمینه uninstall کمک گرفتم هیچ فایلی نیست .

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,670

سلام
آقای hla من تو پست دوم خدمتتون عرض کردم عنوانتون رو ویرایش کنید. چرا ویرایش نکردید؟ روی گزینه ویرایش زیر پست اول راست کلیک کنید و در تب یا ویندو جدید باز کنید و از اونجا عنواتون رو مشابه چیزی که من گفتم ویرایش کنید.

شما home page رو هر چی میگذارید باز بر میگرده به این؟
اگر نتونستید درست کنید من به سیستمتون باید ریموت کنم و براتون کنترل کنم فکر نمیکنم خودتون بتونید درستش کنید. درست کردنش زیاد سخت نیست ولی اگر تخصص نداشته باشید جوابهای دوستان هم ممکنه نتونید اجرا کنید.

با تشکر ازشما اصلاح شد . دوستان با تشکر از همشون که وقت گذاشتن .ولی خوب یکی گفت انتستال کن و دوست دیگه هم روشی رو گفتم من هم اونو قبلا رفته بودم . من عرض کردم نمیگم خیلی تبحر دارم . ولی در قسمت انتستال رو چک کردم . با ccleaner هم ریجستری و هم خود اکسپلور کوکی ها و بقیه موارد رو پاک کردم - با خود ابزار اکسپلور کامل یه بار کوکی ها و بقیه موارد رو پاک کردم - چندبار در قسمت advanced در اکسپلور بروزر رو ریست کردم - add-on رو هم همه رو پاک کردم - در قسمت regedt32 و regedt هم گزینه رو سرچ و حذف کردم - من اکسپلور 9 رو نصب کردم روی 8 حتی 9 رو هم پاک کردم فایده نداشت . دیگه من نمیدونم اگه اماتور باشم چه کارهای باید میکردم یا متوجه نمیشم . هیچ ارتباطی با home page نداره تا برزور رو باز میکنه این ادرس میاد و قتی new tab رو بزنی ادرسی که تو home page میاره مثلا google

آخرین ویرایش:

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
آخرین ویرایش:

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,670
با تشکر از همه دوستان بخصوص NPTiak که خیلی وقت گذاشتن مشکل حل شد . با سه تا نرم افزاری که تو این لینک که دوستمون بالا گذاشتن حل شد نرم افزار اول و سوم . با نرم افزار دوم تاثیری نداشت . اگه دوستان به این مشکل خوردن .

http://malwaretips.com/blogs/remove-v9-com-homepage/

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak
بالا