آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

دانلود: نقشه دستگاه جوش ایران ترانس ARC250

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,759
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا اگر انتقاد یا پیشنهادی در مورد نقشه ایران ترانس دارید بگید تا در این نقشه یا نقشه های بعدی اعمال شود .

درود بر شما دوست خوبم
بسیار بسیار عالی
کجا بودی تا حالا
هرچند نقشه و ملزوات و پیوست های آن بسیار مفید و ارزشمند است
اما نیاز عمده و اساسی درواقع نقشه است و موارد پیوست نقشه که مایه افزایش حجم فایل میشه برای شما هم مشکلاتی از جمله زحمت ارسال را بهمراه داره

بینهایت سپاس و تحسین

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108

درود بر شما دوست خوبم
بسیار بسیار عالی
کجا بودی تا حالا
هرچند نقشه و ملزوات و پیوست های آن بسیار مفید و ارزشمند است
اما نیاز عمده و اساسی درواقع نقشه است و موارد پیوست نقشه که مایه افزایش حجم فایل میشه برای شما هم مشکلاتی از جمله زحمت ارسال را بهمراه داره

بینهایت سپاس و تحسین

با سلام
استاد ارسال فایل که زحمتی نداشت ، من فکر میکنم که استادی همچون شما نیاز به پیوست های نقشه نداشته باشه ولی بعضی از دوستان میتونن با کمک پیوستهای نقشه سرعت عیب یابی رو زیادتر کنند و مهمتر از همه اینکه شماره و مقادیر قطعات در نقشه رو با پیوستها تطبیق بدن .
که در این نقشه مقادیر و کمیتهای نقشه با قطعات برد ها مطابق است

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,759
با سلام
استاد ارسال فایل که زحمتی نداشت ، من فکر میکنم که استادی همچون شما نیاز به پیوست های نقشه نداشته باشه ولی بعضی از دوستان میتونن با کمک پیوستهای نقشه سرعت عیب یابی رو زیادتر کنند و مهمتر از همه اینکه شماره و مقادیر قطعات در نقشه رو با پیوستها تطبیق بدن .
که در این نقشه مقادیر و کمیتهای نقشه با قطعات برد ها مطابق است

درود و ضمن تبریک متقابل سال نو

عرض کردم هر چه کاملتر باشه بهتره
اما نقشه تقریبا ۹۹ درصد مشکل را حل میکنه و هرچند باقیمانده یک درصده اما اگر برای شما تقبل زحمات و مشکلات و محدودیت های حجم فایل حجیم ارسالی قابل تحمل باشه بدیهی است که خیلی ارزشمنده تره .

سپاس و تقدیر

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108

درود و ضمن تبریک متقابل سال نو

عرض کردم هر چه کاملتر باشه بهتره
اما نقشه تقریبا ۹۹ درصد مشکل را حل میکنه و هرچند باقیمانده یک درصده اما اگر برای شما تقبل زحمات و مشکلات و محدودیت های حجم فایل حجیم ارسالی قابل تحمل باشه بدیهی است که خیلی ارزشمنده تره .

سپاس و تقدیر
باسلام
ممنون از پاسختون
اره استاد اینجوری بهتره و بعضی از دوستان هم اینجوری راحتترند
انشاالله که مورد قبول واقع بشه

fazilatii

کاربر
2010-10-20
142
450
اصفهان
اصلا این فایل با چه برنامه ای باز میشه؟؟؟؟
آکروبات ریدر و خیلی دیگه امتحان کردم نشد یعنی ارور میده و به پسورد نمیرسه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال
بالا