آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نرم افزار جدید پروگرامر CH341A

sivier

کاربر vip
vip
کاربر
2021-12-02
76
62
با احترام
۹۹٪ شدنی هستش . باید رو پروگرامر تست کرد . اگه نتونه شناسایی کنه ،باید مشخصات رو دستی وارد کنید و ادامه تست .
موفق باشید

با سلام .من هر ایسی که میخوام دیتیکت کنم نمیشناسه.اصلا نتونستم باهاش کار کنم.ایسی های معمول رو هم نمیشناسه.ایا روش خاصی داره.یا برنامه بد نصب شده

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
با سلام .من هر ایسی که میخوام دیتیکت کنم نمیشناسه.اصلا نتونستم باهاش کار کنم.ایسی های معمول رو هم نمیشناسه.ایا روش خاصی داره.یا برنامه بد نصب شده

با احترام
۲ حالت داره . یا همون که فرمودید که میتونه مشکل از برنامه باشه و یا اتصالات صحیح نیستند . انشاا که پروگرامر سالم باشه و آسیب ندیده باشه .

Pooya0150

کاربر vip
vip
کاربر
2019-03-29
53
27
سلام خدمت دوستان عزیز دوتا نرافزار دیگه هست ک مناسب این مدل پروگرمر هستش ک امکانات بیشتر داره کسی اونا داره لینکشا بزاره ممنون میشم از عزیزان????

bahramikhah

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-15
434
1,111
55
کبودراهنگ همدان

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر

سلام برای همه عزیزانی که با این پروگرامر کارمیکنن این بهترین نرم افزار هست واسش که قابلیت auto detectهم داره برای شناسایی آی سی:
NeoProgrammer
فقط قبلش از بابت نصب درایورهای مربوط به پروگرامر روی ویندوزتون مطمعن بشید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
آخرین ویرایش:

zanjiran

کاربر vip
کاربر
2022-01-08
15
16
بهترین نسخه نرم افزار پروگرامر ch341 که کاملترین امکانات رو به پروگرامر اضافه میکنه نسخه روسی هست و مابقی ورژن ها و نسخه ها ناقصه

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا