آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آيا طراحي سيم پيچ فلزياب هاي آنالوگ با فلزياب هايي كه با AvR كار ميكنند فرق داره ؟

detect

Banned
2010-10-08
12
18
سلام نصب ميكرو برد فلزياب رو بيشتر نمي كنه شما مي تونيد از مدارات ساده فلزياب كه ديجيتالي هستند استفاده كنيد

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
سلام اگه ميشه يه راهنمايي با اسم يه فلزياب ديجيتال بكنيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

behroozgsm

کاربر vip
کاربر
2009-09-11
43
109
سلام دوست عزیزم
بزار اون چیزی که ممکنه 2 سال بعد بهش برسی رو همین الان بهتون بگم
عزیزم کسی توی اینترنت به شما نقشه مدار فلزیاب خوب نمی ده چون اصلا وجود نداره اگه کسی هم گفت که من دارم دروغ گفته .
دوست من اگه دنبال یه فلزیاب خوب می گردی بهت پیشنمهاد می کنم در مورد مارک های معتبر تحقیق کنی اه به کارت اومد بری از همون کارخانه بخری البته نه از دزدهایی مثل kxs
در هر صورت وقت خودتون رو صرف ساختن دستگاه نکنید ما 12 سال این کار رو کردیم آخرش به نقطه ی اول رسیدیم هیچی هیچی هیچی نقطه ی صفر
چون دوستون دارم این گفته رو به شما گفتم
امیدوارم موفق باشید#$V686

با سلام در تایید فرمایش دوستمون باید عرض کنم
این فلزیاب برای خودش منبع درامد چند ملیون دلاری شرکتهای مختلفی شده چندین مهندس با چندصد ساعت کار- جلسات مختلف - براورد هزینه تحقیقات - براورد هزینه کاری مهندسین پروژه -براورد موفقیت پروژه در برابر پروژه شرکت های رقیب_سفارش قطعات خاص به شرکت های تولید قطعا الکترونیک که دستگاه رو غیر قابل کپی برداری میکنه -تخمین اسقبال مشتری- تخمین سود حاصله باید انجام بشه تا یه پروژه بتونه پا به عرصه تولید بزاره حالا با چند صد هزار تومان هزینه چی فکر میکنید من نمیدونم

اگه فکر میکنی اینجا میتونی مداری پیدا کنی که بتونه همه کار برات انجام بده اشتباه امدی داداش من
نکات فنی خیلی پیچیده است و امکانات ما خیلی کم بطوری که میتونم ما در فقر امکانات به سر میبریم
مثلا قطعات با کیفیت کم پیدا میشه بخوام براتون نمونه بیارم مقاومت های فیبر کربن که هم درصد خطای کمی دارن هم پایداری فرکانسی بالا در ایران برای فروشگاه های الکترونیک ایرانی ناشناخته است و نمیدونن چیه
این قطعه میتونه پایداری مدار رو و دقت اونو تضمین کنه
اینجا برای بالا بردن اطلاعات و درک بهتری از نحوه کار کردن فلزیاب ها میتونه کار امد باشه
نه ایجاد یه تجارت دستگاه های الکترونیک
میتونی یه دستگاه رو بسازی
اطلاعات خودت رو با مطالعه وسعت بدهی
نقاط ضعف مدار رو کم تر کنی
و یه دستگاه درخور توجه با امکانت و اطلاعات که بیانگر همت شما باشه بسازیشاید هم خیلی عالی از اب در امد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
بالا