آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تلفن همراه نوکیا معرفی کنید (قصد خرید دارم )

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
راستش 5 سالی هست که با گوشی موبایل نوکیا 7610 دست و پنجه نرم می کنم
آن موقع خریدم 400 هزار تومان
انصافا کار کرد و تا امروز پاسخگوی همه مطالبات من از از یک گوشی بود
اما بنا به دلایلی مجبورم آن را تعویض کنم
1- از دست مسخره دوستان و تهمت خسیس بودن
2- کیفیت دوربین ، چون عکسهایی که در انجمن هم می گذارم با دوربین همین گوشی می گیرم و کلا عکس ها کیفیت کمی دارد
3- نداشتن جی پی اس
4-کند بودن در همه ابعاد ( حقیقتا سرعت تایپ من از گوشی بالاتر است)
و ......

راستش اینقدر از مارک نوکیا راضی هستم که به هیچ عنوان به گوشی دیگری فکر نمی کنم

حالا راهنمایی می خواهم که ....

یک گوشی نوکیا به من معرفی کنید که قابلیت نصب نرم افزار و کدهای جاوا را داشته و کیفیت دوربین خوبی هم داشته باشد و از همه مهمتر بتواند اس ام اس های گوشی قبلی من را در خودش نگه دارد و نصبت به انتقال 1600 شماره تلفن من مشکلی نداشته باشد
محکم و زیبا باشد
صفحه لمسی نباشد
به اینترنت متصل شود
gps داشته باشد
مموری هم تا 1g کافی است
بلوتوث ورژن 2 باشد
قیمتش مناسب باشد
اصل و از نوع مرغوب باشد
خوش دست هم باشد
ممنونم تجربیاتتون رو بدونم و اگر تازگی ها گوشی خردید و احیانا راضی هستید من رو هم راهنمایی کنید
ممنونم از لطفتون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
دوست خوبم ابن کاملا سلیقه ای هست
یکی از لمسی خوشش میاد یکی نه و ....
و هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری. به نظر من هم نوکیا بهترین هست. خوب از قیمتهای بالا که N97 خیلی عالیه
اما اگر ارزون می خواین به نظر من n79 و n86 خیلی خوبه. ولی n86 هم کشابیه هم رنگ کلید وسطش میره اما n79 رنگ کلیدهاش جنسی هست که نمیره کشابی هم نیست که بعد از مدتی لق بزنه
عکسهاش عالیه و همه چیزش خوبه سرعت هم مناسب
اگر لمسی با قیمت مناسب می خواین 5800بردارید ولی n79 خیلی بهتر از این هست
n79 برنامه همه چیز میخوره . شتاب سنج داره . جی پی اس داره . دوربینش 5 با کیفیت واقعی هست و .... رد دست هم روش نمیمونه. رنگ سفیدش قشنگ تر هست به نظر خودم
باز هم میگم اینها سلیقه ای هست....
موفق باشید

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,123
تهران
سلام دوست خوبم من هم فقط گوشي نوكيا را قبو ل دارم وبه هيچ گوشي ديگري فكر نمي كنم بنده گوشي 6700 نوكيا دارم قاب استيل و دوربين 5 مگاپيكسل و داراي جي پي اس و رم ا گيگ و تا 8 گيگ هم سا پورت ميكند و براي اس ام اس زدن هم را حت است به نظر من گوشي خوبي است و قيمت ان هم در بازار حدود 210 هزار تومان مي باشد .
موفق باشيد

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
از لطف هر دوی شما بزرگواران متشکرم
راستش n97 گوشی خوبی است ولی بیشتر شبیه یک لب تا÷ است تا موبایل خیلی ضمخت است و مورد پسندم واقع نشد

ولی گوشی 6700 به نظر به سلیقه من نزدیکتر است فقط نفهمیدم آیا نرم افزارهای مختلف را قبول می کند یا نه ؟
تفاوت نوع کلاسیک با معمولی در چه چیزهایی هست ؟
و آیا گوشی های موجود در بازار اصل هستند ؟
ممنونم اگر اطلاعی دارید بفرمائید.

پیوست‌ها

• 79.3 کیلوبایت بازدیدها: 69
  • 95.9 کیلوبایت بازدیدها: 67
  • 33.7 کیلوبایت بازدیدها: 72
  • 31.7 کیلوبایت بازدیدها: 68

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز چون سلیقه ای هست من نمی خوام دوباره بگم ولی به هر حال یک سری مسائل رو میگم که بعدا پشیمون نشید:

گوشی n79 یک سر و گردن بالاتر از 6700 هست اصلا نمی توان آنها را با هم مقایسه کرد.
گوشی n79 سیمبیان سری OS9.X هست در حالی گوشی 6700 اصلا سیستم عامل ندارد و فقط از جاوا پشتیبانی میکند که برنامه هاش هم معمولا بدردنخور و ضعیف هست
n79 دارای wi-fi هست که امروز بسیار و بسیرا کاربرد دارد اما 6700 فاقد آن است
کیفیت دوربین n79 پنج مگاپیکسل واقعی هست و خیلی بهتر از 6700 است. زیاد به اعداد توجه ن کنید بسیاری از پنج مگاپیکسلهای کنونی در بازار کیفیت مناسبی ندارند!
به طور کل عکسهای n79 در حد یک دوربین عکاسی است!
n79 در حالت فیلم برداری 30 فریم بر ثانیه فیلم میگیرد در حالی 6700 15 فریم در ثانیه! یعنی دو برابر.
n79 یک کلید لمسی دارد که 6700 فاقد آن است.
n79 روکشی از جنس پلاستیک بیرنگ بر روی کلیدهای خود دارد که باعث میشه نه لک دست روش بی افته و نه هیج وقت رنگ کلیدها بره!

اصلا به طور کل گوشی 6700 یک گوشی متوسط است و اصلا نمی توان با گوشی n79 که در یک رده کاملا بالاتر هست مقایسه کنید.

باطری n79 1200 میلی آمپر هست ولی 6700 تقریبا 970 میلی آمپر هست و مذت زمان کارکرد n79 بیشتر و بسیار رضایت بخش هست....

در انتها میگم که n86 در همین رنج قیمتی و کیفیتی در همین حد دارد. اما هم کشابی هست و هم رنگ کلید وسطش بعد از مدتی میره اما در عوض LCD آن بزرگتر است. این دیگه به سلیقه خود فرد بر میگرده.
و همجنین این روزها گوشی تقلبی در بازار خیلی زیاد هست و باید گوشی اصل از جای مطمئن بگیرید.
و در نهایت گوشی بهتر از اینها هم زیاد هست اما قیمتها میره بالا...
موفق باشید

بالا