آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تنظیمات بوت لپ تاپ asus x555l

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
مهندس غیرفعالش کردم بازم بوت نمیشه
هارد شناسایی می کنه ولی بوت نه سریع میره تو تنظیمات

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
ممنون مهندس csm فعال کردم شد دستت درد نکنه

ممنونم ازت . با تصویر میزارم شاید بدرد کسی خورد بازم یک دنیا ممنون روز خوبی در پیش داشته باشید
#$V686#$V686#$V686

jalili00008

کاربر
2013-01-27
1
0
ممنون مهندس csm فعال کردم شد دستت درد نکنه

ممنونم ازت . با تصویر میزارم شاید بدرد کسی خورد بازم یک دنیا ممنون روز خوبی در پیش داشته باشید
#$V686#$V686#$V686
داداش هرکی هستی نوربه قبرمردهابتابه من ۱ماه بودگیرکرده بودم فقط میگفتم سخت افزاری هزاربارسوکت زدم جواب ندادولی اون مرحله شمارفتم ویندوزاشکارشدداداش کارت درست هر۲تاتون دمت گرم زنده باشید من برای اولین بارازاین اینترنت یه چیزی یادگرفتم نمیدونم سایت چی اسمش ولی هرچی پاینده باد

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
528
بوشهر
داداش هرکی هستی نوربه قبرمردهابتابه من ۱ماه بودگیرکرده بودم فقط میگفتم سخت افزاری هزاربارسوکت زدم جواب ندادولی اون مرحله شمارفتم ویندوزاشکارشدداداش کارت درست هر۲تاتون دمت گرم زنده باشید من برای اولین بارازاین اینترنت یه چیزی یادگرفتم نمیدونم سایت چی اسمش ولی هرچی پاینده باد
درود بر شما
این تاپیک که قدیمی شده، ولی میگم شاید برای شما خوب باشه و هم برای ایندگان
بوت شدن اصولی فلش در حالت بایوس UEFI نیاز به فلشی داره که اصولی با ISO ویندوز UEFI و به صورت GPT بوتیبل شده باشه
وگرنه سکیور بوت اجازه شناسایی اونو در بوت نمیده(هارد هم MBR باشه در UEFI بوت نمیشه)
مثلا شما نمی تونید فایل ISO ویندوز 32 بیت و حتی ویندوز های دوال بوت رو به صورت اصولی GPT کنید کما اینکه رفوس اجازه انجام بوتیبل رو میده
فقط فایل ISO ویندوز 64 بیت UEFI قابلیت بوتیبل اصولی GPT رو داره
برای همینه که زمانی که شما یه فلش استاندارد GPT نداشته باشید نیازه سکیور بوت رو غیر فعال و csm رو فعال کنید
بهتره کار اصولی انجام شه که از قابلیتهای بایوس UEFI بی بهره نمونید

ای داستان دقیقا مثل زمان حاله که اغلب دوستان برای دستگاهای جدید به جای اینکه درایور های VMD رو در فلش ویندوز کپی و استفاده کنن میرن قابلیت VMD رو در بایوس خاموش میکنن و از قابلیت بی نظیر VMD بی بهره میمونن

این دستگاه یه نکته گمراه کننده هم داره که ایراد سوکت داتر برد هارده
که در صورت خرابی سوکت، هارد شناسایی نمیشه(اینو فقط محض یاد اوری گفتم دوستانی که میخونن گمراه نشن)

آخرین ویرایش:
بالا