آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموشی منبع تغذیه داژنک 305D

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستان سلام دستگاه در حال کار بود که خودش یهو خاموش شد فیوزشم سالمه از دوستان کسی به این مشکل برخورده لطفا راهنمائی فرمایید .

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
دوستان سلام دستگاه در حال کار بود که خودش یهو خاموش شد فیوزشم سالمه از دوستان کسی به این مشکل برخورده لطفا راهنمائی فرمایید .

سلام دوست عزیز. ابتدائاً انتظار میره اقداماتی که انجام دادین رو ذکر بفرمایین. آیا اصلاً دستگاه رو باز کردین و یا اقدامی انجام دادین؟

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
سلام دوست عزیز. ابتدائاً انتظار میره اقداماتی که انجام دادین رو ذکر بفرمایین. آیا اصلاً دستگاه رو باز کردین و یا اقدامی انجام دادین؟
سلام بله دستگاه رو باز کردم به نظر همه چیز سالمه قطعات رو تست کردم چیزی دستگیرم نشد کل برد رو هم لحیم سردی گرفتم از نظر لحیم اوضاع برد خوب نبود ولی بازم روشن نشد حالا از نظر شما ایراد این دستگاهها معمولا از چی میتونه باشه که شایع هست تو این مدل ؟

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
عکس از برد دستگاه 1 006.JPG

m.hajjar

کاربر
2018-03-17
2
1
سلام دوست عزیز،
ابتدا برق ورودی رو چک کنید تا سر ترانس برق دارید؟ باید یکی از خروجیها بسته به مقداری که برای ولتاژ تنظیم شده خروجی AC داشته باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
سلام دوست عزیز،
ابتدا برق ورودی رو چک کنید تا سر ترانس برق دارید؟ باید یکی از خروجیها بسته به مقداری که برای ولتاژ تنظیم شده خروجی AC داشته باشه.
دوستان سلام گفتم خبر بدم دستگاه روشن شد مشگل از لحیم سردی دستگاه بود تشکر از توجه دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا