آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در کیبورد و تاچ پد asus k53sv

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
باسلام خدمت اساتید و سروران گرامی
لبتاب مدل ذکر شده مشکل کار نکردن تاچ پد و کیبرد داره
تاچ پد کلا کار نمیکنه
کیبورد در بایوس لبتاب کار میکنه توی ویندوز شناسایی شده ولی اصلا کار نمیکنه
کار های انجام شده بایوس از طریق فلش نصب ویندوز های مختلف تمیز کردن کانکتورهای کیبرد و تاچ پد تست سلامت فلتهای رابط
متاسفانه بایوس دستگاهو تو سایت پیدا نکردم
K53sv rev 3.1
ممنون میشم اگه بایوس رو هم دارین اپلود کنید
منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
بایوس رو خریداری کرده و از طریق پروگرامرپروگرام کردم. ولی بازم کیبورد و تاچ پد کار نمیکنه

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,079
اهواز
به نام خدا
سلام و درود بر شما.
دوست عزیز ، علت کار نکردن موس و کیبورد رو از مشتری سوال کنید چون برای رفع عیب قطعا" کمک خواهد کرد.
آیا روی برد اثری از آبخوردگی و سولفاته وجود نداشت ؟
دستگاه را با مینی ویندوز بالا بیاورید و در آنجا نیز چک کنید و در نهایت یکبار ویندوز را تعویض نمایید.
عکس با کیفیت از دو طرف برد نیز ارسال نمایید.
موفق باشید.

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
به نام خدا
سلام و درود بر شما.
دوست عزیز ، علت کار نکردن موس و کیبورد رو از مشتری سوال کنید چون برای رفع عیب قطعا" کمک خواهد کرد.
آیا روی برد اثری از آبخوردگی و سولفاته وجود نداشت ؟
دستگاه را با مینی ویندوز بالا بیاورید و در آنجا نیز چک کنید و در نهایت یکبار ویندوز را تعویض نمایید.
عکس با کیفیت از دو طرف برد نیز ارسال نمایید.
موفق باشید.
سلام و عرض ادب
مشتری گفت لپ تاپ یهویی و بدون هیچ دلیلی اینطوری شده
هیچ اثری از اب خوردگی و سولفاته روی بورد و قطعات پیدا نشد
توی محیط نسب ویندوز هم موس و کیبورد خودددستگاه کار نمیکنه با ویندوزهای مختلف هم باز مشکل پابرجاست و فقط قبل از اینکه بخواد وارد محیط ویندوز ویا وارد محیط نسب ویندوز بشه فقط تومحیط بایوس کار میکنه

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
مشکل همچنان پا برجاست لطفا کمک کنید حیثیته هستش نمیدونم و نتونستم تا الان عیبو پیدا کنم تو ویندوز live هم کیبورد موس کار نمیکنه فقط تنها جایی که کیبورد کامل کار میکنه بدون عیب محیط بایوس هستش که اونجا هم نمیشه تاچ پدو تست کرد

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
اگه میتونید یه بار هم با یه لینوکس لایو تست کنید ببینید اونجاهم اینطوریه

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز من این مشکل داشتم داخل دیوایس منیجر ی بار درایور کیبرد را انیستال کن و ریست کن لپ تاپ رو . اگه درست نشد درایور کیبرد و موس رو اپدیت کن 6722-1519575431-itplanet.png

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
سلام دوست عزیز من این مشکل داشتم داخل دیوایس منیجر ی بار درایور کیبرد را انیستال کن و ریست کن لپ تاپ رو . اگه درست نشد درایور کیبرد و موس رو اپدیت کنمشاهده فایل‌پیوست 147950
ممنون بابت راهنمایی ولی همونطور که بالاعرض کردم مشکل دقیقا بعد از گذشتن لوگوی اولیه ی ایسوز شروع میشه یعنی فقط تو محیط ست اپ بایوس کیبورد کار میکنه و حتی توی نسب ویندوزهای مختلف و سیستم عاملهای لیو مختلف هم کیبورد تاچپد کار نمیکنه

اساتید عزیز یه سوال امکانش هست که غیر از ای سی بایوس جای دیگه ای هم اطلاعات تنظیمات اولیه ذخیره بشه یعنی تغییرات قبل و یا حتی داخل ست اپ اولیه لپتاپ بجز بایوس روی ای سی دیگه ای ذخیره بشه؟

بالا