آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سوال نصب ویندوز uefi

fifafc

کاربر
2016-12-04
60
15
سلام ویندوز uefi هست چگونه نصب کنم؟
میتوانم مانند لگاسی نصب کنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadi.mrv

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
سلام خدمت شما
ویندوز در حالت UEFI رو فقط باید با سی دی های مخصوص که UEFI رو پشتیبانی میکنند نصب کنی به نظر من راحت ترین راه تهیه یه سی دی ویندوز هست که UEFI رو پشتیبانی کند
این سی دی ها فقط یه نسخه از ویندوز 64 بیتی را داخل خود دارند

و اما اگر بخواهی در حالت Lagacy ویندوز نصب کنی باید هارد رو از حالت GPT به MBR تغییر بدی که باعث میشه تمام اطلاعات هارد رو از دست بدی که مجبور میشی قبلش از اطلاعاتت بکاپ تهیه کنی
موفق و پیروز باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fifafc

fifafc

کاربر
2016-12-04
60
15
سلام خدمت شما
ویندوز در حالت UEFI رو فقط باید با سی دی های مخصوص که UEFI رو پشتیبانی میکنند نصب کنی به نظر من راحت ترین راه تهیه یه سی دی ویندوز هست که UEFI رو پشتیبانی کند
این سی دی ها فقط یه نسخه از ویندوز 64 بیتی را داخل خود دارند

و اما اگر بخواهی در حالت Lagacy ویندوز نصب کنی باید هارد رو از حالت GPT به MBR تغییر بدی که باعث میشه تمام اطلاعات هارد رو از دست بدی که مجبور میشی قبلش از اطلاعاتت بکاپ تهیه کنی
موفق و پیروز باشی

بله با نرم افزار gpt رو تبدیل به Mbr کردم فایلها درایوها پاک نشد. الان ویندوزرو میتونم به حالت Mbr لگاسی نصب کنم؟

• Like

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود ، با نرم افزار rufus ویندوز را روی usb بریز . و تنظیمات عالی و خوبی دارد که همه این کارها را انجام می دهد و اتوماتیک است .

• Like

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
بله با نرم افزار gpt رو تبدیل به Mbr کردم فایلها درایوها پاک نشد. الان ویندوزرو میتونم به حالت Mbr لگاسی نصب کنم؟

فک میکنم بتونی بعد از تبدیل هارد به MBR ویندوز مورد نظر رو نصب کنی ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fifafc
بالا