آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,213
اراک...
سلام....راهنمای پروگرم بدون برداشتن ای سی

پیوست‌ها

• 71.9 کیلوبایت بازدیدها: 605

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
475
950
اینم آخرین آپدیت این تستر که توسط خودم مجدد کامپایل شده که قابلیت تست انواع کریستال و igbt و امکانات قبلی بعلاوه سیگنال ژنراتور و pwm...فقط کالیبره و تعویض کریستال یادتون نره و با نگه داشتن کلید میتوانید وارد منو شوید...

hidden content may not be quoted

سلام شما از چه برنامه ای برای کامپایل استفاده میکنید نقش میک فایل چیه میدونم که برای تغییر برخی از تنظیمات بعد کامپایله درسته؟

fazilatii

کاربر
2010-10-20
142
450
اصفهان
سلام دوستان
من هر کاری میکنم و آی سی را پروگرام میکنم با همون تنظیمات فیوز بیت اشاره شده در پستهای قبلی
بعد از اتمام کار فقط صفحه روشن میشه و هیچ نوشته ای نداره و کار نمیکنه
تمامی برنامه های تو این پستها را هم پروگرام کردم اما فرقی نداشت
چکار کنم تا جواب بگیرم ؟؟؟

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
475
950
سلام دوستان
من هر کاری میکنم و آی سی را پروگرام میکنم با همون تنظیمات فیوز بیت اشاره شده در پستهای قبلی
بعد از اتمام کار فقط صفحه روشن میشه و هیچ نوشته ای نداره و کار نمیکنه
تمامی برنامه های تو این پستها را هم پروگرام کردم اما فرقی نداشت
چکار کنم تا جواب بگیرم ؟؟؟
شما اول باید ببینید مشکل از کجاست برنامه ، میکروکنترلر ، کریستال و یا ال سی دی
مثلا برای تست میکرو و کریستال یه برنامه ی چشمکزن برای پایه ای که مقاومت 680 اهمی داره بنویس و ال ای دی رو اتصال بده ببین چشمک میزنه یا نه اگه نه که در اون صورت مشکل میکرو یا کریستال داری اگه چشمک زد پس یا ال سی دی مشکل داره یا برنامه هم خوانی نداره یا ... که خودتون باید ابتکار به خرج بدید ومتوجه بشید که کدوم قسمته

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
522
دوستان اگر ممکنه برنامه های مورد نیاز برای پروگرم کردن چیپ و سخت افزار های مورد نیاز را معرفی و لینک بدین من خازن دیشارژ زدم آیسی اتمگا سوخته کجا آیسی را بخرم و چطور پروگرم کنم؟ ممنون میشم کمک کنید در وب گشتم هیچ جائی آموزش فارسی نبود همه انگلیسی و روسی بود

G_shayan_H

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-05
28
26
سیناپروگ البته با پروگرامر همین طور که نمیشه

میدونم با پروگرامر چون خودم با usb isp با چند برنامه امتحان کردم خطا میداد با tnm ریختم
ممکنه فایل نصبی سینا پروگ رو بزارید

بالا