آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: مشکل بد کار کردن تاچ LG G2

Mohamad26

کاربر
2008-09-22
17
34
سلام
خسته نباشید
گوشی کاملا سالم بود با آخرین ورژن هم آپدیت شده. اول کار یه نوار کنار گوشی از بالا تا پایین تاچ ضعیف شد. دیشب هم به صورت یک نوار افقی پایین گوشی تاچش کار نکرد. بقیه قسمتهای گوشی تاچ بدون مشکل هستن ولی تا الان دو قسمت به عرض 5 میلیمتر ولی سرتاسر گوشی تاچش کار نمیده. گوشی ریست کامل کردم باز درست نشد.هیچ گلس یا برچسبی هم روی گوشی نیست.
ممنون میشم بگین راهی برای درست شدنش هست یا باید تاچ و ال سی دی تعویض بشه؟
تصویر ال سی دی به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی هست. امکانش هست فقط تاچ تعویض بشه ؟

با تشکر

shayanactive

کاربر
2010-06-18
60
39
اتریش
اول شما اگه میتونی برگردون به ورژن قبلی یعنی فلش کن ببین درست میشه چون که میگی بعد از آپدیت اینطوری شده . مطمئنی ضربه نخورده ؟؟ اگه خورده باشه باید کلا عوض کنی تاچ و ال سی دی رو . من قیمت های ایران الان دستم نیست چون خیلی نازکه کلا با هم فروخته میشه

Sent from my GT-I9060I using Irantk Forum mobile app

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohamad26

Mohamad26

کاربر
2008-09-22
17
34
اول شما اگه میتونی برگردون به ورژن قبلی یعنی فلش کن ببین درست میشه چون که میگی بعد از آپدیت اینطوری شده . مطمئنی ضربه نخورده ؟؟ اگه خورده باشه باید کلا عوض کنی تاچ و ال سی دی رو . من قیمت های ایران الان دستم نیست چون خیلی نازکه کلا با هم فروخته میشه

ممنون از راهنماییتون
نرم افزاری نیست چون تقریبا یکساله با همین ورژن داره کار میکنه و اینکه برای اطمینان باز رم رسمی گرفتم و فلشش کردم ولی همچنان همون مشکل رو داره.
از ضربه نخوردنش مطمئنم.
یه سوال: چسب های اطراف ال سی دی تاثیری روی کارکرد تاچ داره ؟ یعنی اگر این چسبها کنده شده باشه میشه همچین ایرادی پیش بیاد ؟ یه مورد دیگه اگر ال سی دی و تاچ تعویض کردیم خودش چسب داره برای چفت شدن به بدنه یا چسب جدا باید تهیه بشه ؟
با تشکر

shayanactive

کاربر
2010-06-18
60
39
اتریش
خواهش میکنم میتونه داشته باشه بستگی داره

اصولا باید همراهش یک چسب نواری شکل مخصوص بدنه گوشی هست اگه نبود چسپ نواری دو طرفه ها میشه تهیه کرد یا اینکه با چسپ قطری مخصوص هست با اونم میشه چسبوند ولی اول تست بگیرد با ال سی دی نو بعد تعویض کنید

بالا