آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سیستمم در حین کار کردن خاموش می شه

a.choram

کاربر
2010-08-26
7
10
سلام دوستان.
چرا دی وی دی کامبو من دیسک های دی وی دی که قبلا رایت کردم رو می خونه اما دیسک های دی وی دی که جدیدن رایت شده رو نمی خونه یا خیلی کم می خونه(مثلا از هر 20 تا یکی رو میخونه).
.............................................................................................
هر از چندگاهی سیستمم در هین کار خاموش می شه و برای روشن کردنش باید کابل برق رو از کیس جدا کنم و دوباره وصل کنم.خودم فک ر می کنم که ایراد از پاوره.اگه از پاور باشه می شه تعمیرش کرد.کدوم قطه پاور مشکل داره.

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
سلام دوستان.
چرا دی وی دی کامبو من دیسک های دی وی دی که قبلا رایت کردم رو می خونه اما دیسک های دی وی دی که جدیدن رایت شده رو نمی خونه یا خیلی کم می خونه(مثلا از هر 20 تا یکی رو میخونه).
.............................................................................................
هر از چندگاهی سیستمم در هین کار خاموش می شه و برای روشن کردنش باید کابل برق رو از کیس جدا کنم و دوباره وصل کنم.خودم فک ر می کنم که ایراد از پاوره.اگه از پاور باشه می شه تعمیرش کرد.کدوم قطه پاور مشکل داره.

با سلام
دوست من شما تست کنید دیویدی هایی که تازه رایت میکنید روی یه دیویدی دیگه تست کنید ببینید اجرا میشه یانه .

این عیب بیشتر به دلیل ضعیف بودن لتز دستگاه شما میباشد .

اما عیب خاموش شدن دستگاه :

میتونه از پاور - فن سی پی یو باشه .شما برای اطمینان پاور رو عوض کنید ( چون به نظر من پاور قلب سیستمه) - بعدش حرارت سی پی یو رو ببینید چقدره ؟

forozan

کاربر
2010-01-05
1
0
با سلام
من اين تجربه را دارم كه وقتي سيستم خاموش شد و تا قطع برق به كار نيافتاد ايرا از اتصال كوتاه به بدنه است. شما قسمت هاي مختلف سيستم را بررسي كنيد كه سيمي لخت نباشد .در هر حال دنبال يك اتصال كوتاه بگرديد .شايد هم اين اتصال كوتاه در قسمت داخلي پاور باشد . آزمايش با پاور ديگري ضرري ندارد

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
علت خاموشی میتونه پاور یا داغ کردن سی پی یو باشه که دوستان هم گفتن ولی درصد بیشتر خاموشی ها بر اساس تجربه بیشتر از سی پی یو است ولی تنها نمیشه گفت که فقط فن سی پی باعث خاموشی میشه ایراد از برد هم میتونه باشه در بیشتر سی پی یو های amd هم این مشکل پیش میاد که با گذاشتن amd pad حل میشه حالا چون شما اطلاعات دقیق از سیستمت ندادی نمیشه بیشتر نظر داد

بالا