آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل خاموشی در لپ تاپ Acer مدل ۵۷۴۲

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
درود بر شما.
به نظر بنده اگر میخواهید در این شغل فعالیت کنید ، همین حالا یه پروگرامر حداقل TNM2000 نو و یا دست دوم خرید کنید و خیال خودتون رو راحت کنید.
برای خرید هم با جناب زارع (امیر آی سی) مشورت بگیرید.
موفق باشید.
فروشگاه بعید میدونم کارکرده موجود داشته باشه
تنها ایرادی بوده که تا حالا اینقد گنگ و مبهم بوده حتی فروم های خارجی هم دلیل و راه حل قانع کننده ای نیومده

Sent from my M3s using Tapatalk

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
ای سی بایوس این لبتاب رو با ای سی بایوس لبتاب سالم همین مدل جا به جا کردم
نتیجه این که لبتاب سالم وقتی ای سی مورد دار این لبتاب روش نسب کردم دقیقا بعد از ۵ دقیقه خاموش میکنه
مورد دیگه اینکه این لبتابی که مورد داره با ای سی بایوس لبتاب سالم بازهم تو همون زمان ۵ دقیقه خاموش میشه !

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
نتیجه این که لبتاب سالم وقتی ای سی مورد دار این لبتاب روش نسب کردم دقیقا بعد از ۵ دقیقه خاموش میکنه
مورد دیگه اینکه این لبتابی که مورد داره با ای سی بایوس لبتاب سالم بازهم تو همون زمان ۵ دقیقه خاموش میشه !

سلام دوست گرامی

اون فایلی که بنده برای شما اپلود کردم را تست کنید جابجا کردن هیچ فایده ای ندارد

برای ساخت پروگرمر زیر 100 هزار تومان هم به این لینک مراجعه کنید

https://www.irantk.ir/irantk84179/

pasargad.sys

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-01-15
261
567
www.irantk.ir

سلام دوست عزیز...
بعضی نرم افزارها همانند jetaudio هستند که تایمر برای خاموش کردن سیستم دارن یه بار چک کنی ضرر نداره .. معذرت میخوام از این که تو کار اساتید دخالت کردم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: core i5

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
سلام دوست عزیز...
بعضی نرم افزارها همانند jetaudio هستند که تایمر برای خاموش کردن سیستم دارن یه بار چک کنی ضرر نداره .. معذرت میخوام از این که تو کار اساتید دخالت کردم...
خواهش میکنم والا همه یه روزی از صفر شروع کردن من و شما هم از این قائده جدا نیستیم ممنون بابت اعلام نظر
ولی جسارتا این خاموشی مربوط به ایراد کلی و حتی روشن شدن تو حالت بایوس میشه و به محیط ویندوز و نرم افزاراش مربوط نمیشه

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
سلامت باشید..
لطفا اگر به نتیجه ای رسیدید ما رو هم بی نصیب نگذارید .. تشکر.../
ممنون
حتما اینکارو میکنم اگه به نتیجه برسم قطعا راحل قرار میدم چون ایرادش تو هیچ انجمن ایرانی و خارجی تا حالا برطرف نشده

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,841
سلام-دوست بزگوار منطق گزاره ها در ریاضی به ما مگوید ایراد شما نرم افزاریست البته اگر نقضی در گزارش گزاره های ارسالی شما نباشد چون شما فرمودید با تعویض بایوس از لپ تاپ سالم ب معیوب عیب یکسان به هر دو سرایت کرد

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
سلام-دوست بزگوار منطق گزاره ها در ریاضی به ما مگوید ایراد شما نرم افزاریست البته اگر نقضی در گزارش گزاره های ارسالی شما نباشد چون شما فرمودید با تعویض بایوس از لپ تاپ سالم ب معیوب عیب یکسان به هر دو سرایت کرد
با سلام و عرض ادب بله همونطور که عرض کردم گزارشات بصورت نطق ساده اماتوری خدمت شما اساتید عزیز بیان شده
تو مرحله انجام پروگرام بایوس موندم و متاسفانه تهران اشنایی ندارم که پروگرام کنم دسترسی به پروگرامری مثل سری ۲۰۰۰هم برامـ مقدور نبوده تا الان و از طرفی وسع خرید همین پروگرامر رو هم فعلا ندارم سربازیم و چاره ای نیست [emoji17]

آخرین ویرایش:
بالا