آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سرد شدن هوای هیتر quick 700 بعد از چند دقیقه کار

h.nemati

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-07-12
329
479
سلام خدمت همکاران و اساتید گرامی
در ابتدا برای درج مطلب در بخش نادرست پوزش می طلبم. دلیل آن نبود بخش مرتبط بود.
هیتر مذکور بعد از چند دقیقه کار هوای آن سرد میشه و باید اون رو خاموش کنم بعد از سرد شدن دوباره روشن کنم. دلیل از چی میتونه باشه؟

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام خدمت همکاران و اساتید گرامی
در ابتدا برای درج مطلب در بخش نادرست پوزش می طلبم. دلیل آن نبود بخش مرتبط بود.
هیتر مذکور بعد از چند دقیقه کار هوای آن سرد میشه و باید اون رو خاموش کنم بعد از سرد شدن دوباره روشن کنم. دلیل از چی میتونه باشه؟

سلام

داخل دسته هیتر یه قطعه ای هست که فکر میکنم ntc باید باشه

اون رو عوض کنید یا اگه ندارینش برش دارین و دوتا سیمی که به پایه هاش رفته رو بهم اتصال بدین

هشدار: در صورت حذف اون قطعه هیتر دیگه بطور خود کار خاموش نمیشه یعنی تا خودت خاموشش نکنی دیگه خاموش نخواهد شد حتی اگه به نقطه ذوب دسته هم برسه

پس خیلی احتیاط کنید

h.nemati

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-07-12
329
479
سلام

داخل دسته هیتر یه قطعه ای هست که فکر میکنم ntc باید باشه

اون رو عوض کنید یا اگه ندارینش برش دارین و دوتا سیمی که به پایه هاش رفته رو بهم اتصال بدین

هشدار: در صورت حذف اون قطعه هیتر دیگه بطور خود کار خاموش نمیشه یعنی تا خودت خاموشش نکنی دیگه خاموش نخواهد شد حتی اگه به نقطه ذوب دسته هم برسه

پس خیلی احتیاط کنید
سپاسگزارم
انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم

h.nemati

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-07-12
329
479
من دسته هیتر رو باز کردم. داخل دسته یک قطعه مکعب مستطیل شکل با جنس استیل هست که دقیق نمیدونم چیه. اون رو با چسب حرارتی عایق کردم. به نظرم الان بهتر شده.

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
من دسته هیتر رو باز کردم. داخل دسته یک قطعه مکعب مستطیل شکل با جنس استیل هست که دقیق نمیدونم چیه. اون رو با چسب حرارتی عایق کردم. به نظرم الان بهتر شده.

سلام

دقیقا همون قطعه منظورم هست

حالا که بهتر شده پس هیچی

اما اگه بازم مشکل داشت اون قطعه رو بردارین و دوتا سیمی که به پایه های قطعه وصل هست رو به یکدیگر وصل کنید

موفق باشید

بالا