آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: خرابی E5-575G

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام من یه اشتباه مرگباری کردم که چند روز پیش خواستم باتری گوشی رو شارژ کنم و شارژ و usb نداشتم با جستجو تو اینترنت به یه مقاله رسیدم که میگفت میشه با کابل موس و باتری رو شارژ کرد کابل موس رو بریدم و دو سر سیم نارنجی و آبی رو زدم به سر مثبت و منفی باتری گوشی بلا فاصله لپ تاپ خاموش شد و حالا که لپ تاپ رو روشن میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و بعد از...
سلام
دوست عزیز باید حتما برند مادر برد را در عنوان تاپیک ذکر کنید. لطفا همیشه برند و مدل و اطلاعات جزئی از مشکل یا خرابی را در عنوان ذکر کنید. الان در عنوان مشکل مادربرد هم مشخص نیست.
با تشکر

4030saeed

کاربر
2015-04-03
18
23
سلام Qanta zaaa
روشن نمیشه

دوستان اگه راهنمایی کوچیکی کنید ممنون میشم اینجور که مشخصه سیم منفی و منفی دیتا usb بهشون ولتاژ وارد شده از طریق باتری

لپ تاپ رو گارانتی هم نتونست تعمیر کنه و هزینه بردش هم 1500 هست به نظرتون کجا بفرستم بتونن تعمیرش کنن خود لپ تاپ رو 1500 خریدم لطفا راهنمایی کنید فقط به خاطر همین عضو ویژه شدم لطفا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
عزیز برد بالای 400 تومنی نداریم . یعنی اگر از چین هم سفارش بدی هم بیارن 1.5 نمیشه
فقط لپتاپ های گیمینگ 4 میلیون به بالا بردشون حدود 900 تا 1 میلیون هست .
این برد هم هم ماشا الله تا میتونستی دست جاهای مختلف دادی . بعید میدونم خود شرکت سازنده هم دست به این برد بزنه .
ایرادش هم دوستمون گفتند . چیپش هست . حتی چیپ هم عوض بشه ارزش نداره . چون اصلا ارزش هزینه کردن نداره . شما یک تماسی با افق بگیر و بردش را قیمت بگیر

4030saeed

کاربر
2015-04-03
18
23
عزیز برد بالای 400 تومنی نداریم . یعنی اگر از چین هم سفارش بدی هم بیارن 1.5 نمیشه
فقط لپتاپ های گیمینگ 4 میلیون به بالا بردشون حدود 900 تا 1 میلیون هست .
این برد هم هم ماشا الله تا میتونستی دست جاهای مختلف دادی . بعید میدونم خود شرکت سازنده هم دست به این برد بزنه .
ایرادش هم دوستمون گفتند . چیپش هست . حتی چیپ هم عوض بشه ارزش نداره . چون اصلا ارزش هزینه کردن نداره . شما یک تماسی با افق بگیر و بردش را قیمت بگیر
ممنون که جواب دادین تماس میگیرم ان شاء الله درست بشه فقط اینکه هم cpu و گرافیک آنبورد هست باعث نمیشه قیمتش بیشتر بشه اگه 400 باشه که عالیه خود گارانتی بهم زنگ زد گفت 1500 بهشون گفتم لپ تاپ رو 1400 گرفتم آخه چیزی نگفت اینم از گارانتی سازگار

آخرین ویرایش:

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
ممنون که جواب دادین تماس میگیرم ان شاء الله درست بشه فقط اینکه هم cpu و گرافیک آنبورد هست باعث نمیشه قیمتش بیشتر بشه اگه 400 باشه که عالیه خود گارانتی بهم زنگ زد گفت 1500 بهشون گفتم لپ تاپ رو 1400 گرفتم آخه چیزی نگفت اینم از گارانتی سازگار
سلام
دوست عزیز آیا به نتیجه ایی رسیدید؟
من هم الان یه لب تاپ همین مدل با همین مشکل دارم
قیمت مین هم حدود 7 میلیون هست

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
528