آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خفگی و نداشتن صدای زیر در دستگاه

Aminpahlevan

کاربر
2016-04-25
5
0
باسلام خدمت اساتید محترم. در دستگاه پخش خانگی پاناسونیک فرکانسهای صدای زیر خیلی ضعیفه اصطلاحا صدا خفه است با اینکه هر باند دارای دو عدد تیوتر است مجبور شدم برای افزایش صدای زیر دو عدد تیوتر خارجی اضافه کنم ولی بازم صدا مطلوب نیست.
کارهای انجام شده جهت رفع عیب تعویض خازنهای الکترولیتی قسمت امپ و قسمت اکولایزر. عکسهایی جهت راهنمایی قرار میدم. اساتید لطف بفرمایید حقیر رو راهنمایی کنید
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg

Aminpahlevan

کاربر
2016-04-25
5
0
لازم دیدم این مطلب رو اضافه کنم که از لحاظ قدرت صدا و بیس سیستم موردی نداره فقط کیفیت صدای زیر پایینه. ایا امکان داره ایسی مربوط به اکولایزر یا پری مورد داشته باشن؟ یعنی یه حالتی که کارشو درست انجام نده ( نیم سوز) میشه ایسی پری و اکولایزر رو واسم مشخص کنید اخه ایسی روی برد زیاد منم خیلی وارد نیستم

Aminpahlevan

کاربر
2016-04-25
5
0
مورد دیگه ای که خواستم بپرسم اینه که ایا قسمتهایی که( توی عکس مشخص کردم) برد سیاه شده تاثیری توی کیفیت صدای خروجی داره؟ در این نقاط مقاومت و ترانزیستور هست. تمامی قسمتها و برد از لحاظ لحیم سردی بازدید شدند
20.jpg
اساتید محترم خواهش میکنم وقت بزارید و بهم کمک کنید.

Aminpahlevan

کاربر
2016-04-25
5
0
با سلام. خواهشمندم اگه شخصی تجربه ای تو این زمینه داره و مورد مشابهی برخورد داشته راهنماییم کنه تا بتونم ازش استفاده کنم. خودم از یکی از تعمیرکاران همشهریم سوال کردم بهم گفت باید ایسی سمت راست روی هتسینکو عوض کنم، گفت اون ایسی تیوتره! یعنی اینقد اطلاعات نداشت که اون رگولاتور ولتاژه واسه این سوالمو تو انجمن مطرح کردم

بالا