آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: گیر کردن تایم ماشین لباسشویی دوو در 11 دقیقه تو هر شرایطی مدل dwk-8310 st

ando

کاربر vip
vip
کاربر
2009-08-28
20
12
با عرض سلام و خسته نباشید خدمته همکاران محترم من تقریبن همه چیزو چک کردم اما نتونستم مشکلو پیدا کنک خواهشن دوستان کسی تجربه داره کمکم کنه چند روز گرفتاره اینم

ando

کاربر vip
vip
کاربر
2009-08-28
20
12
اساتید کسی در این زمینه تجربه ای نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

ando

کاربر vip
vip
کاربر
2009-08-28
20
12
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین چجوری برم تو تنضیماتش و چی کار باید بکنم یعنی چجوری میتونم حساسیتشو کم کنم

• Like

MirMahdi

کاربر vip
vip
کاربر
2018-04-08
2
3
با عرض سلام و خسته نباشید خدمته همکاران محترم من تقریبن همه چیزو چک کردم اما نتونستم مشکلو پیدا کنک خواهشن دوستان کسی تجربه داره کمکم کنه چند روز گرفتاره اینم

با سلام منم این مشکل راداشتم تسمه راسفت کردم مشکل حل شد

4563

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-16
32
25
سلام عزیزان یه برد ماشین لباسشویی دیو برای من اومده همین مشکل رو داره روی ۱۱ دقیقه دیگه تکون نمیخوره حتی رو خشک کن هم میزاری رو ۱۱ دقیقه میمونه اگه کسی تونسته این مشکلو حل کنه ممنون میشم راهنمایی کنین

• Like
2021-03-05
2
3
گیر کردن تایم علتهای مختلفی داره اگه موتور تاکو داشته باشه و تاکو خراب بشه یا مسیرش.اگه موتور سنسور هال داشته باشه و سنسور هال یا مسیرش خراب بشه .اگه دیگ memsمیکرو الکترو مکانیک سنسور داشته باشه و لرزش زیاد یا خرابی عادی این قطعه میتونه از ادامه کار جلو گیری کنه و در نهایت اگر دستگاه لودسل داشته باشه واین قطعه بار زیاد به اشتباه تشخیص بده.البته بورد اصلی یا PCB هم فراموش نشه .در بعضی از دستگاها میشه با کالیبره کردن این مشکل رو حل کرد اگر جابه جا ویا ضربه خورد باشن .مثال .سامسونگ دستگاه خاموش باشد کلید delay end و spin همزمان ۳ثانیه گرفته شود بعد دستگاه رو روشن میکنیم حروفCLکالیبره نمایش داده میشه و بعد استارت میکنیم .دستگاه ۳ الی ۵ دقیقه کار میکنه و بعد از کالیبره شدن خاموش میشه.امید که کمکی کرده باشم .موفق باشی

بالا