آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

در خواست مدار گیرنده fm کوچک

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
با سلام خدمت اساتید محترم:smilie_help:
دوستان ببینین من نیاز به به یک گیرنده fm ( رادیو ) دارم که اون را بشه خیلی خیلی کوچیک درستش کرد قدرتشم مهم نیست نهایتا یک متر بستمه در واقع قراره این گیرنده مثلا بتونه امواج صوتی مدوله شده یک اف ام پلیر ماشین را از فاصله نهایتا 1 متر اشکار کنه همین و اون را در خروجی که یه هدفون میتونه باشه به ما تحویل بده من مدارات زیادی را دیدم ولی همشون بزرگ بودن :sadwalk: حالا میخواستم ببینم میتونین همچین چیزی برام گیر بیارین نهایتا اگه نبود یه am هم پیدا گردین ولی کوچیک ممنون میشم بزارنین
فقط کوچک ترین نوع ممکن:busted_red::busted_red::busted_red:
ممنون
#$V686

راستگار

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,289
11,197
رادیویfm

با سلام خدمت اساتید محترم:smilie_help:
دوستان ببینین من نیاز به به یک گیرنده fm ( رادیو ) دارم که اون را بشه خیلی خیلی کوچیک درستش کرد قدرتشم مهم نیست نهایتا یک متر بستمه در واقع قراره این گیرنده مثلا بتونه امواج صوتی مدوله شده یک اف ام پلیر ماشین را از فاصله نهایتا 1 متر اشکار کنه همین و اون را در خروجی که یه هدفون میتونه باشه به ما تحویل بده من مدارات زیادی را دیدم ولی همشون بزرگ بودن :sadwalk: حالا میخواستم ببینم میتونین همچین چیزی برام گیر بیارین نهایتا اگه نبود یه am هم پیدا گردین ولی کوچیک ممنون میشم بزارنین
فقط کوچک ترین نوع ممکن:busted_red::busted_red::busted_red:
ممنون#$v686

با سلام : دو مورد زیر را ببینید . امیدوارم قابل استفاده باشد . با تشکر

پیوست‌ها

• 130 کیلوبایت بازدیدها: 241
  • 125.6 کیلوبایت بازدیدها: 248

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
سلام
با اجازه از اقای راستگار عزیز
دوست عزیز شما می توانید از برد رادیو vcd های موجود در بازار استفاده کنید و یا از همه کوچکتر اینکه در بازار خودکارهایی هستند که در داخل انها رادیو کوچک fm هست میتوانید از انها استفاده کنید

javad nice

کاربر
2013-01-19
1
1
سلام.دوست عزیز میشه درمورد رادیوی موجود دردستگاه های vcd یه توضیح کامل بدی .طریقه اتصال بلند گو /برق/وچیزهای دیگه اگه عکسی هم ازش داری بزاری خیلی ممنون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pc-isar

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام.دوست عزیز میشه درمورد رادیوی موجود دردستگاه های vcd یه توضیح کامل بدی .طریقه اتصال بلند گو /برق/وچیزهای دیگه اگه عکسی هم ازش داری بزاری خیلی ممنون میشم.

سلام
دوست عزیز به این لینک نگاه کنید درخواست شما موجود است .کافیه یه خورده تو سایت جستجو کنید!!
[hide]خودتان رادیو FM با قابلیت اسکن خودکار بسازید[/hide]

بالا