آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی و روشن ماندن چراغهای پاور،ای دی اس ال و اینترنت مودم تی پی لینک TD-W8151N

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
مودم فوق را با وضعیت بالا برام آوردند.در ظاهر که مشکل خاصی نمیبینم.یعنی باد کردگی خازن یا سیاه شدگی نداره .نظر شما چیه؟

player2020

کاربر
2015-07-09
4
7
مودم فوق را با وضعیت بالا برام آوردند.در ظاهر که مشکل خاصی نمیبینم.یعنی باد کردگی خازن یا سیاه شدگی نداره .نظر شما چیه؟

با سلام خدمت مهندسین من هم با این مشکل روبرو هستم لطفا راهنمایی کنید پیشاپیش ممنونم

ajabovo

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-25
183
323
سلام دوست عزیز

از پر خراب ترین مودم های TP-LINK

1-خرابی فایل فلش
2-استفاده از چیپهای Ralink

شما پس از آنکه از ولتاژهای 1.1 1.8 3.3 مطمئن شدید فقط روی آیسی فلش مانور دهید به شرط آنکه چیپ وایفای نسوخته باشد

با توجه به ورژن که در پشت لیبل خورده ایسی فلش را خارج کرده و با یک فایل سالم مخصوص همین ورژن پروگرام کنید.

فراموش نکنید که mac address را در فایل جدید اعمال کنید

بیش از ده تا از این مورد را داشتم که با پروگرام آیسی فلش مورد حل شده

shamss

کاربر vip
vip
کاربر
2013-04-20
16
22
با سلام میشه ادرس گرفتن فایل فلش رو از رو سایت تی پی لینک بدین همش خارجیه نمیدونم از کجا بگیرم لطفا دقیق بگین به صورت انگلیسی

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
با سلام میشه ادرس گرفتن فایل فلش رو از رو سایت تی پی لینک بدین همش خارجیه نمیدونم از کجا بگیرم لطفا دقیق بگین به صورت انگلیسی

درود

داخل این تاپیک با توجه به ورژن مودمتون فایل مورد نظر رو دانلود کنید :

https://www.irantk.ir/irantk36678/

داخل سایت اصلی هم فقط فایل آپدیت هست نه فایل فلش ....

با سپاس

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
276
252
NEY CITY
سلام دوست عزیز

از پر خراب ترین مودم های TP-LINK

1-خرابی فایل فلش
2-استفاده از چیپهای Ralink

شما پس از آنکه از ولتاژهای 1.1 1.8 3.3 مطمئن شدید فقط روی آیسی فلش مانور دهید به شرط آنکه چیپ وایفای نسوخته باشد

با توجه به ورژن که در پشت لیبل خورده ایسی فلش را خارج کرده و با یک فایل سالم مخصوص همین ورژن پروگرام کنید.

فراموش نکنید که mac address را در فایل جدید اعمال کنید

بیش از ده تا از این مورد را داشتم که با پروگرام آیسی فلش مورد حل شده
با سلام.بنده هم مورد مشابهی دارم که با فلش آی سی با فایل دامپ موجود در انجمن مشکل رفع شد
پ ن : مشکل بنده رفع میشه ولی بعد از چند روز مشکل دوباره تکرار میشه و باید آی سی رو مجددا پروگرام کرد دوستان نمیدونن مشکل از کجاست؟

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

بالا