آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل قطع وصل شبکه در گیم نت

ssmostafa

کاربر
2016-09-22
7
2
از همه ی شما بابت راهنمایی هاتون تشکر میکنم باور کنید هر کاری رو که گفتید انجام دادم کابل ها هم ضد نویز هستند آنتی ویروس هم غیر فعال کردم صد بار سوییچ رو خاموش روشن کردم تنها راهی که به نظرم میرسه اینکه سوییچ رو تست کنم اما نمیدونم چجوری شاید مشکل از سوییچ نباشه البته اون دوستمون راست میگفت گفتم سوییچ سوییچه :khandehhhh: چه فرقی میکنه حالا برم تو نت سرچ کنم ببینم این سوییچ گیگابایتی یعنی چه :218:

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
سوئیچ 10 100 و 1000 داریم که بهترین 1000 است ولی در قیمت ، 1000 یا گیگابیتی ، گرانتر است .
مدل سوئیچ چی است ؟ تا ما هم یک جستجویی کنیم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iq.hm83

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
از همه ی شما بابت راهنمایی هاتون تشکر میکنم باور کنید هر کاری رو که گفتید انجام دادم کابل ها هم ضد نویز هستند آنتی ویروس هم غیر فعال کردم صد بار سوییچ رو خاموش روشن کردم تنها راهی که به نظرم میرسه اینکه سوییچ رو تست کنم اما نمیدونم چجوری شاید مشکل از سوییچ نباشه البته اون دوستمون راست میگفت گفتم سوییچ سوییچه :khandehhhh: چه فرقی میکنه حالا برم تو نت سرچ کنم ببینم این سوییچ گیگابایتی یعنی چه :218:

اگر سوییچ رو خاموش و روشن می کنید و بازم شبکه قطع هست احتمال ایراد داشتن سوییچ کم میشه. شما وقتی سوییچ رو خاموش و روشن می کنید همه ارتباطات مجدد برقرار میشه مگر اینکه سوییچ کلا خراب باشه که اگر خراب باشه با قطع و وصل کردن کارت شبکه در کلاینت باز هم نباید وصل میشد.
شما وقتی سوییچ رو خاموش می کنید چند لحظه صبر کنید و مجدد روشن کنید. اینکار رو انجام دادید ولی شبکه همچنان قطع بود؟
اگر شبکه قطع بود شما IP gateway یا IP یکی از سیستم های داخل شبکه را ping بگیرید یا trace بگیرید ببینید اطلاعات تا کجا ارسال میشه و کجا گیر میکنه.

بالا