آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تعمیر شارژر پیچ گوشتی شارژی

peyman_jf

کاربر
2012-02-06
9
10
www.pjfelectronic.com
شارژر پیچ گوشتی شارژی دارم که هیچ قطعه ای مشکل ظاهری نداره...
تمامی قطعات "بجز آی سی ناشناس که روی آن هیچی ننوشته (یا کارخانه پاک کرده) و قطعه ای 6پایه بدون دیتاشت که احتمالا ترانزیستور است" تست شده...
ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
شما نه مدلی از پیچ گوشتی شارژی گفته اید و نه عکسی گذاشته اید ، اینطوری که هیچکس نمی تواند به شما کمک نمایید.
عنوان خود را ویرایش نمایید و در آن مدل دستگاه خود را ذکر کنید و عکس با کیفیت از دو طرف برد قرار دهید تا دوستان بتوانند شما را راهنمایی نمایند .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: peyman_jf

peyman_jf

کاربر
2012-02-06
9
10
www.pjfelectronic.com
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
شما نه مدلی از پیچ گوشتی شارژی گفته اید و نه عکسی گذاشته اید ، اینطوری که هیچکس نمی تواند به شما کمک نمایید.
عنوان خود را ویرایش نمایید و در آن مدل دستگاه خود را ذکر کنید و عکس با کیفیت از دو طرف برد قرار دهید تا دوستان بتوانند شما را راهنمایی نمایند .
موفق باشید .

تشکر که به موضوع اهمیت دادید... بنده هم میخواستم تصویر قرار بدم ولی پیوست برای تصویر نمیبینم که عکس بزارم... مدل دستگاه makita 1420 هست 18V
ازطریق تلگرام میتونم تصویر واسه شما بفرستم...

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
دوست عزیز ،
کابریتون رو VIP کنید تا بتوانید عکس ارسال نمایید و از بقیه امکانات سایت استفاده کنید .
عکسهایی رو که برای من ارسال نمودید را این بار قرار می دهم تا دوستان بهتر بتوانند شما را راهنمایی کنند .
چک نمایید ولتاژ 300 ولت را روی خازن در ورودی دارید و قطعاتی مثل دیودها و مقاومتهای کم اهم را هم چک نمایید .
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 40.2 کیلوبایت بازدیدها: 470
  • 39.1 کیلوبایت بازدیدها: 478
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: peyman_jf

peyman_jf

کاربر
2012-02-06
9
10
www.pjfelectronic.com
بازم سپاس همشهری از این لطفی که کردی...
اره 300 ولت روی خازن هست دیود ها همه چک شده، مقاومت های smd اونای که روشون زده 470 بازر بوق میزنه روشون ولی 47اهم رو نشون میده...
ال ای دی که باید روشن بشه به یک ای سی وصله که هیچی روش نیست... من گفتم شاید اپ امپ باشه جاش lm358 گذاشتم ولی جواب نداد... خود آی سی اصلی که هیچی روش ننوشته 4تا از پایه هاش به هم اتصال کوتاه هستن 1-5-7-8....
خودم احتمال میدم از این آی سی باشه ولی نمیدونم چی هست که تعویضش کنم :(

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
با احترام ، آیسی مذکور ، آیسی تغذیه هستش ، پایه های وصل شده ، احتمالا درین هستند ، مشخصات بقیه پایه ها رو دربیاری ، شماره اون رو عرض میکنم ، شماره پایه فیدبک ، + و _

بالا