آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشاوره خرید مولتی متر

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
تو انجمن یه جستجوی کردم ولی به نتیجه نرسیدم
یه مدتی هست با مولتی متر برادرم که تو این کار هست کار میکنم یه دو هفته ای میشه میخوام بخرم و لی نمیتونم برم تهران الان هم میخوام تا 150 هزینه کنم واسه یه مولتی متر که اتورنج هم باشه
ممنون میشم دوستان کمک کن درمورد انتخاب یه ولتی متر مناسب
بودجه 150 ت
اتو رنج باشه
فعلا یه سرچ زدم تو نت چند مدل رو دیدم میزارم براتون ممنون میشم راهنمایی کنید
VICTOR VC97
ProsKit MT-1232
MASTECH MS8360G
Dec 330
راستشو بخواید هنگ کردم نمیدونم کدوم بگیرم فقط MS8360G رو دیدم که رنج خازن رو تا4000 داره که واسه تعمیر مادربورد خیلی خوبه فقط در بخش سلکتور سنجش مقاومت و دیود بازر /خازن همه با هم هستش مشکلی به وجود نمیاره یا کند نیست برای تشخیص دادن
در اخر از همه همکارهای عزیز راهنمایی میطلبم
ضمنا مارک ماستچ و پروسکیت قابل اعتماد هستن؟
با سپاس

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
Instek GDM-357

تو خرید این شک نکن . فروشگاه سایت محمد الکترونیک هم موجود داره .
ممنون فعلا یه اتو رنج مد نظرم هست
من حدود 12 ساله که از dec 330 استفاده میکنم و خیلی راضی هستم. اتو رنجه و اندازه گیری هاش دقیقه. البته ضعفش اینه که بک لایت نداره و قیمتش هم حدود 70 تومنه.
منظورتون
DEC330FC
درسته؟
دوستان یه سوال راجب اون سه تا برندی که گذاشتم چیه؟ دقیق نیست یا مشکل دارن ؟ ممنون میشم توضیح بدید

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان .
بنده تقریبا" حدود 10 سال پیش یک مولتی متر رنج دستی برند Mastech خردیم که تا همین 2 ماهه پیش به خوبی کار میکردم که بر اثر یک اشتباه از بین رفت و بعد از کلی تحقیق مولتی متر رومیزی رنج اتوماتیک از برند goodwill instek خریدم.
از خریدم بسیار راضی هستم و این شرکت یکی از بهترین سازنده های دستگاههای اندازه گیری می باشد
دوست عزیز همیشه سعی کنید وسایل کارتان را از بهترین نوع خرید کرده و یکبار هزینه کنید .
موفق باشید.

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
به نام خدا
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان .
بنده تقریبا" حدود 10 سال پیش یک مولتی متر رنج دستی برند Mastech خردیم که تا همین 2 ماهه پیش به خوبی کار میکردم که بر اثر یک اشتباه از بین رفت و بعد از کلی تحقیق مولتی متر رومیزی رنج اتوماتیک از برند goodwill instek خریدم.
از خریدم بسیار راضی هستم و این شرکت یکی از بهترین سازنده های دستگاههای اندازه گیری می باشد
دوست عزیز همیشه سعی کنید وسایل کارتان را از بهترین نوع خرید کرده و یکبار هزینه کنید .
موفق باشید.

الان مشکل مالی دارم زیاد نمیتونم چیز خوبی بگیرم میخواستم تا 100 یا 150 فعلا یه چیز خوب و قابل قبول بگیرم
اما بیشتر اتو رنج مد نظرمه
خودم هم اخلاقم جوریه که همیشه وسائل کارم نه در تعمیرگاه در منزل و هرجای دیگه یه کارامد و خوبشو میخرم ولی الان فعلا نمیتونم زیاد هزینه کنم انشالله واسه 7 8 ماه دیگه بتونم یه دونه خوبشو بخرم (فعلا شرایط مالی .........)
برای این هم این چند مدل رو انتخاب کردم هم هزینه رو براورد کردم و هم اتورنج رو مد نظر قرار دادم

آخرین ویرایش:

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال

elesaeid

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-03-27
42
141
سلام.بنده هم از dec330 استفاده میکنم.تقریبا 5 سال هست.اگر تعمیرکار لپ تاپ هستید یکی از بهترین تست های دیود را داره و کاملا برای تست شورتی اطراف چیپ مناسبه.به نظر من تنها نقطه ضعفشم رنج کم خازن سنجشه.ویکتور 97 هم به نسبت قیمتش مناسبه ولی برای من که مازندران هستم دوستم در امجد شدیدا توصیه کرد 330 داشته باشم که در مقابل رطوبت مقاومت خوبی داره و گیج نمیزنه.البته همه ی اینها با در نظر گرفتن قیمت مناسبشه.در خصوص اصل و تقلبی بودن(در بازار فعلی)چون یه مدت به شدت ناموجود بود هیچ نظری ندارم!.نمونه اش خازن سنج ویکتور6013 که الان موجودیش خیلی کمه و معلوم نیست در آینده چه تاجر و وارد کننده ای کپی برابر اصل این مدل را با کیفیت پایینتر وارد کنه!.

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
ممنون فعلا یه اتو رنج مد نظرم هست

منظورتون
DEC330FC
درسته؟
دوستان یه سوال راجب اون سه تا برندی که گذاشتم چیه؟ دقیق نیست یا مشکل دارن ؟ ممنون میشم توضیح بدید

سلام دوست گرامی

بنده مدت 8 سال است که تعمیر مادربرد و لپتاپ میکنم در این مدت مولتی مترهای زیادی خریدم و عوض کردم
اما تجربه بنده از مولیتی متر این است که خدمت شما عرض میکنم

اگر صرفا برای تعمیر مادر برد و لپ تاپ مولتی متر میخواهید

بهتر است

1:اتورنج نباشد
2:بوق و دیود یکی باشد یعنی هر دو روی یک حالت تعبیه شده باشند که با انتخاب یکی هر دو انتخاب شوند

و برای تست خازن بهتر است خازن سنج جداگانه تهیه شود

موفق باشید

بالا