آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن ماندن چراغهای سیگنالمیکروتیکsxt lite5

daneshrooz

کاربر
2013-10-06
305
471
خوزستان
سلام رادیو لایت میکروتیک بمحض روشن شدن چراغهای سیگنالش روشن میشوند واتصال با سیستم پیدا نمیکند اصلا انگار دستگاهی متصل نشده با چندین بار تلاش موفق شدم با نیتستال فریمور جدید بزنم ولی بااین عمل نیز مشکل برطرف نشد البته اگر خیلی خاموش روشن کنم یکبار بدون مشکل متصل میشود ممنون میشوم راهنمایی فرماید.در ضمن رادیو هنوز کانفیگ نشده وفاقط گارانتی میباشد باتشکر فراوان

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
درود دوست عزیز دستگاه کجا نصب بوده اگه به خاطر کابل لن یا poe اتصالی کرده باشه اگه لن دستگاه صدمه دیده باشه قیدشو بزنی بهتره دستگاه رو با net install به اخرین فریم ور بروز رسانی کن در ضمن نحوه ریست دستگاه به این صورته که

دکمه ریست در دسترس هست. نکته کار اینجاست که باید قبل از روشن کردن رادیو دکمه رو نگه دارید و بعد رادیو رو روشن کنید و زمانی که چراغ یوزر شروع به چمشک زدن کرد کلید رو رها کنید. اگر تونستی یه عکس واضح از بردت بزاری بهتر میشه راهنمایی کرد

آخرین ویرایش:

daneshrooz

کاربر
2013-10-06
305
471
خوزستان
سلام ممنون از لطفتون.من کارم نصب اینترنت وایرلس هست وبه نکاتی که اشاره کردید مسط هستم وریاد netstal زدم ولی تا کنون همچین مشکلی نداشتم و فریمور جدید هم زدم ظاهرا دستگاه اکبند مورد داشت و چون گارانتی ندارد چیگیر تعمیرش شدم خواستم بدونم باتوجه به کارهایی که انجام دادم مسالع دیگه ای هست که انجام بدم.باتشکر

i_netboyy

کاربر
2009-03-06
88
133
تهران
اگر دستگاه اکبند بوده خب جای امیدواری هست از نظر نرم افزاری کاری دیگه نمیشه انجام داد اگر بتونی ایسی فلش رو از روی برد در بیاری و پرو گرام کنی با پرو گرامر اگر هم تعویض و پروگرام کنی که چه بهتر منم کارم شبکه هست جدیدا توی برند میکرو از هر 100 تاش 1 یا دوتاش اینجوری بازی در میاره تو یکی از این موارد با تعویض و پروگرام فلش مشکلم حل شد.
یه سوال برای خودم پیش اومده اگه دوست داشتی جواب بده می خوام بدونم تو خوزستان (تو پروفا یلت دیدم) تو این گرما میکرو کار میکنه؟البته اگه جنوب هستی

daneshrooz

کاربر
2013-10-06
305
471
خوزستان
من توی ماهشهر گرمای بالای 60درجه کار میکنم وتا کنون مشکلی درخصوص گرما وشرجی (رطوبت )با میکروتیک و نانو نداشتم.
ممنون از وقتی که برام گذاشتید.متشکرم

tishk

کاربر
2009-09-08
2
0
سلام ..یک بار ریست سخت افزاری انجام بدید... بمحض وارد شدن به روتر از سیستم ریسن کانفیگ انجام بدید... سیستم تنظیمات ال ای دی رو ریست کنید ..کانفیگ رو انجام بدید ..درست شد فبها نشد ادابتور رو عوض کنید و دوباره مراحل رو انجام بدید ..اگه مشکلی داشتید ریموت بدید درست کنم براتون

yarollahi

کاربر vip
vip
کاربر
2015-11-13
37
39
معمولا trf400 و یا دیودهای کوچیک بعد از این قطعه اسیب دیدن و امکان ارتباط رو میسر نمیکنه و باید قطعه یا دیود ها تعویض بشن

بالا