آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن مادربورد مدل asrock g41m-vs3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

esieee

کاربر
2011-08-29
21
15
با درود این کیس نخست ایراد پاور داست تعویض شد و فن سی پی یو ایراد داشت درست شد الان دما زیر 50 هستش ولی با ویندور نصب کردن و پایان نصب میره درون ویندوز و دوباره ریست می کنم مادربورد خاموش میشه و روی همون لود نخستین ویندوز خاموش میشه و یه ویندوز دیگه نصب تست کردم پس ار ده دقیقه خاموش میشه هارد ، رم عوض شدن گرافیک انبورد هستش ، پاور نو هستش ، ولتاژهای کاری همه جا خوب هستش و ولتاژ نمونه رو دارن با چند دهم یا صدم چیپ شمالی داغی معمولی داره و چیپ جنوبی بیشتر داغ می کنه ولی پس از 10 ثانیه دستو بر میداری بقیه ای سی ها گرم هستش عادی باطری درست هستش ، سوکت رم هم شستشو داردم فرقی نکرد خازنها چهرشون سالم هستش باد کرده ندارن کسی از دوستان دیدگاهی برای این مادربورد دارد؟ ویندوز هم 7 هستش 64 بیتی با سپاس فراوان

پی نوشت: هارد رو جدا می کنم که درون ویندوز نشه و یا درون ستاپ مادربورد خاموش نمیشه به هیچ عنوان

آخرین ویرایش:

esieee

کاربر
2011-08-29
21
15
بله دوباره خاموش میشه فقط با ویندوز خاموش در همون لود ویندوز
البته خاموش شدن با صدای هارد همراه هستش که صدای تق میده روی 3 هارد تست کردم فرقی نکرد
در بالا هم گفتم کمی دیر اگر وارد ویندوز نشه خاموش نمیشه به هیچ عنوان
نمی دونم چیو تست کنم از از دید شما اگر راه سرراستی نداره بی خیال بشم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
خمیر سیلیکون خوب داری ؟
هیت سینک ها را باز کن خمیر بزن . دوباره تست کن .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
اگر cpu هم عوض نکردی با یک cpu دیگه تست کن .

esieee

کاربر
2011-08-29
21
15
ایراد از هارد بود
دلیل هم اینکه من یه دی وی دی ویندوز شزکتی نصب می کردم برای نخستین بار هستش تا به حال این زوری نشده بود پس از نصب به خاطر ایراد ویندوز کامپیوتر خاموش میشد
برای ویندوز دیگه هم توی ویندوز خاموش می شد
مورد نخشت رو روی 3 هارد تست کردم گفتم حتمن مادربورد ایراد داره
امروز تست دیگه زدم ماردبورد رو با یک هارد دیگه و یک ویندوز دیگه که از اینترنت دانلود کرده بودم نصب کردم بدون ایراد کار می کنه
فکر کنم ایراد از برق هارد هستش که چون پیش از این پاور خراب بوده زده هارد رو خراب کرده بود

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ایراد از هارد بود
دلیل هم اینکه من یه دی وی دی ویندوز شزکتی نصب می کردم برای نخستین بار هستش تا به حال این زوری نشده بود پس از نصب به خاطر ایراد ویندوز کامپیوتر خاموش میشد
برای ویندوز دیگه هم توی ویندوز خاموش می شد
مورد نخشت رو روی 3 هارد تست کردم گفتم حتمن مادربورد ایراد داره
امروز تست دیگه زدم ماردبورد رو با یک هارد دیگه و یک ویندوز دیگه که از اینترنت دانلود کرده بودم نصب کردم بدون ایراد کار می کنه
فکر کنم ایراد از برق هارد هستش که چون پیش از این پاور خراب بوده زده هارد رو خراب کرده بود

دوست خوبم همیشه یکسری قطعات سالم برای تست داشته باشید . اگر این قطعات را در اختیار نداشته باشید شدید در تشخیص رفع عیب به مشکل میخورید .
تاپیک قفل میشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا